Call Of Duty: MW3 Playlist بازیکنان را برای رویارویی با من 1v1 در اکسپدیشن، ترسو به چالش می‌کشد

آخرین آپدیت لیست پخش بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در اینجا منتشر شده است و یکی از نکات قابل توجه بازگشت Matchmaking 1v1 است.

از زمان معرفی آن در Call of Duty 4: Modern Warfare در سال 2007، Shipment به سرعت به یکی از نمادین ترین عرصه های Call of Duty برای نبردهای 1v1 تبدیل شد. اکنون، فراخوان هفتگی Modern Warfare 3 یک لیست پخش جدید به نام 1v1 Shipment اضافه می کند تا بازیکنان بتوانند در آن مسابقات شدید “Mono e mono” به خود ببالند. لیست‌های پخش مشابهی در گذشته برای نقشه Rust ظاهر شده‌اند، اما این لیست‌ها اغلب در دسترس نیستند، بنابراین بازیکنان ممکن است بخواهند از این فرصت استفاده کنند.

در حال پخش: Warzone & Modern Warfare III: The Walking Dead – Michonne Pack

لیست های پخش اضافی این هفته شامل 10v10 Mosh Pit، Snipers Only، Meat 24/7، Hordepoint: Mimic Mania، Team Gun Game و غیره می شود. رویداد متقاطع Walking Dead: Fear the Living امروز نیز زنده است و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا قفل لوازم آرایشی با مضمون TWD و دو برابر رمز XP را با بازی و کسب XP باز کنند.

آپدیت فصل 2 Reloaded به زودی ارائه می شود که شامل دو سلاح، نقشه های چند نفره اضافی، محتوای جدید زامبی ها و ویژگی های بیشتر Warzone می شود.