Call Of Duty Mobile فصل 5 نقشه Armada Strike، رویداد جدید و موارد دیگر را اضافه می کند

حالت تورنمنت کاموهای جدید و جعبه های بهبود یافته را اضافه می کند. پس از باز کردن قفل کافی Main Weapon Tournament Camos، Melee Camos برای کسب درآمد در دسترس خواهد بود. جعبه‌های مسابقات ارتقای محتوا دریافت می‌کنند و بازیکنان می‌توانند کوپن‌های 1CP خود را در اولین قرعه کشی جعبه‌های Mythic Card پس‌خرید کنند.

این فصل همچنین شامل به‌روزرسانی‌هایی برای حالت مسابقات بازی می‌شود. با شروع فصل 5، حالت مسابقات آخر هفته به بازیکنان این امکان را می‌دهد که در هر دو حالت چرخشی چند نفره و بتل رویال به رقابت بپردازند.

یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های پاس نبرد، تفنگ تهاجمی Black Ops Cold War FFAR 1 است که در سطح 21 پاس آزاد باز می‌شود. یکی دیگر از بازگشایی رایگان Guardian Scorestreak در سطح 14 است که یک دستگاه قابل استقرار است که برای کند کردن حرکت دشمن، انحراف دید آنها و آسیب دائمی در سطح پایین، تشعشعات ساطع می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

در سمت بتل رویال، فصل جدید تجهیزات تاکتیکی سیستم تروفی را اضافه می کند. این ابزار تعداد محدودی از مواد منفجره ورودی را در شعاع دستگاه از بین می برد و به بازیکنان این امکان را می دهد که از وسایل مرگباری که در جهت آنها پرتاب می شود جان سالم به در ببرند. سیستم تروفی را می توان با مرور نقشه پیدا کرد.

بخوانید  فرار جک رایان در تریلر فصل سوم New Jack Ryan با بازی جان کرازینسکی

Call of Duty Mobile Season 5: Get Wrecked در تاریخ 31 مه ساعت 5 بعد از ظهر PT / 8 بعد از ظهر به وقت شرقی می رسد. این فصل شامل یک پاس نبرد کاملاً جدید با 50 ردیف آیتم رایگان و ممتاز، از جمله پوسته‌های اپراتور جدید، نقشه‌های سلاح و موارد دیگر است.

Call of Duty Mobile فصل 5 فاش شده است و به روز رسانی بزرگ شامل اضافه شدن نقشه Armada Strike، FFAR 1 Assault Rifle، رویداد فصلی جدید و موارد دیگر است. همچنین به روز رسانی هایی برای حالت مسابقات بازی وجود دارد.

به‌علاوه، این به‌روزرسانی شامل چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدیدی است که به پوسته‌های اپراتور، نقشه‌های سلاح، Battle Pass XP و موارد دیگر پاداش می‌دهند.

رویداد محدود فصل 5 Desolate Endurance نام دارد و به بازیکنان این امکان را می دهد تا پایگاه بازماندگان خود را بسازند، تدارکات را جمع آوری کنند و امکاناتی بسازند. مشارکت شامل بازی چند نفره و نبرد رویال است، جایی که بازیکنان می‌توانند جوایز مرحله‌ای، از جمله کارهای روزانه که به مواد پیشرفته پس از اتمام پاداش می‌دهند، کسب کنند. سپس از مواد پیشرفته برای ارتقاء ساختمان های پایه استفاده می شود.

حالت جستجو و نجات Call of Duty نیز با فصل 5 عرضه می شود. این حالت عناصر Kill Confirmed را با جستجو و نابودی ترکیب می کند و بازیکنان را موظف می کند تا به سایت های بمب حمله کنند یا از آنها دفاع کنند. اگرچه Search and Destroy یک حالت غیر تخم ریزی است، بازیکنان می توانند با جمع آوری برچسب های سگ خود، هم تیمی های خود را در این نوع جستجو و نجات احیا کنند.

بخوانید  تبدیل سریال جدید کارگردانان Avengers به دومین سریال پر هزینه تاریخ تلویزیون

فصل 5: Get Wrecked نقشه چندنفره Armada Strike از Black Ops Cold War را اضافه می کند که اجازه می دهد نبرد در بالا و زیر عرشه کشتی جنگی انجام شود. درست مانند نسخه استاندارد، نقشه موبایل دارای خطوط آبزیل برای دسترسی سریع بین دو سطح است. بازیکنان همچنین می توانند شنا کنند تا حریفان خود را با آبراهه ها کنار بزنند.

لایه‌های پریمیوم دارای پوسته‌های اپراتور برای Rampage، Synaptic، Sims و Roze هستند. همچنین طرح‌های اسلحه‌ای برای AK117، ZRG 20MM، Switchblade X9 و FFAR 1 جدید وجود دارد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone اخیراً به‌روزرسانی بزرگی در میان فصل دریافت کردند. فصل 3 Reloaded اخیراً یک نقشه چند نفره، یک مکان جدید DMZ، مجموعه‌ای از اپراتورهای Kevin Durant و موارد دیگر اضافه کرده است. Streamers NickMercs و TimTheTatman نیز بسته‌های اپراتور Call of Duty خود را دارند که اواخر این ماه می‌آیند.