Black Panther 2 رکوردها را در شبکه Disney+ شکست

لتیسیا رایت، لوپیتا نیونگو، وینستون دوک، تانوک هوئرتا، ​​آنجلا باست، دانای گوریرا، مارتین فریمن، دومینیک تورن و مایکل کول آنها از جمله بازیگران حاضر در فیلم Black Panther: Wakanda Forever هستند و به ایفای نقش پرداختند. همچنین رایان کوگلر، کارگردان فیلم Black Panther کارگردانی و فیلمنامه Black Panther: Wakanda Forever را نوشت.

لازم به ذکر است که آمار Black Panther: Wakanda Forever بر اساس آمار خود دیزنی است و به طور کلی آمار برنامه های دیزنی پلاس به طور دقیق توسط دیزنی اعلام نمی شود. Black Panther: Wakanda Forever که در نوامبر امسال اکران شد، بیش از 842.7 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت که شامل بیش از 453.4 میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیش از 389.2 میلیون دلار در سایر کشورهای جهان است.

آنجلا باست در فیلم Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever نیز نامزد 5 جایزه اسکار شد که در آن آنجلا باست بازیگر نقش ملکه راموندا نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد و شانس زیادی برای بردن این جایزه دارد. این اولین بار است که یک بازیگر از دنیای سینمایی مارول نامزد دریافت جایزه اسکار می شود.

فیلم The Black Panther: Wakanda Forever بالاخره هفته گذشته در دسترس کاربران دیزنی پلاس قرار گرفت و در حال حاضر در آخرین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Black Panther 2 با استقبال خوب کاربران این سرویس استریم مواجه شده است. دیزنی و مارول روز دوشنبه تایید کردند که Black Panther: Wakanda Forever رکورد افتتاحیه فیلم های دنیای سینمایی مارول را در دیزنی پلاس در پنج روز اول آن شکست. این آمار بر اساس تمام مخاطبان دیزنی پلاس در سراسر جهان است، اما آمار دقیق تری در دسترس نیست.

بخوانید  معرفی کلاس Rogue با انتشار تریلر جدید Diablo 4

Black Panther: Wakanda Forever بزرگترین افتتاحیه را در بین فیلم های دنیای سینمایی مارول در دیزنی پلاس دارد.

مقاله مرتبط: