Berserk: Golden Age Arc Blu-Ray پیش سفارش از تخفیفات عمیق در آمازون برخوردار شوید

سال بسیار خوبی برای طرفداران برسرک بود. اقتباس اصلی انیمه 1997 در اوایل سال جاری بر روی Blu-ray منتشر شد و به زودی یک نسخه جدید Blu-ray به آن ملحق خواهد شد. Berserk: The Golden Age Arc Memorial Edition، مجموعه ای بلوری از فیلم های 2012-2013، قرار است در 27 اوت اکران شود. اکنون در فروشگاه آمازون و Crunchyroll برای پیش‌سفارش در دسترس است و می‌توانید در پیش‌سفارش خود در هر یک از خرده‌فروش‌ها صرفه‌جویی کنید. . در حال حاضر، می توانید بیش از 20٪ در پیش خرید خود در آمازون صرفه جویی کنید. قیمت کرانچی رول چند دلار ارزانتر است، اما به خاطر داشته باشید که باید هزینه حمل و نقل را بپردازید، در حالی که می توانید ارسال رایگان در آمازون دریافت کنید. در اصل، آمازون بهترین معامله را در حال حاضر دارد.

البته، اگر به Berserk 1997 اعتقاد زیادی دارید، می توانید سریال را در بهترین فرمت آن در حال حاضر در آمازون دریافت کنید. نسخه Blu-ray از زمان انتشار اولیه خود در ماه مارس به طور پیوسته چندین بار فروخته شده است، اما سهام جدید سری 25 قسمتی دوباره در آمازون و کرانچی رول موجود است:

در نهایت، شما هرگز نمی توانید با مانگا اشتباه کنید. مجموعه‌های فانتزی تاریک کنتارو میورا فقید در طول سال‌ها در قالب‌های مختلف جمع‌آوری شده‌اند، اما حجم‌های جلد سخت بزرگ‌تر از همه بهترین‌ها هستند.

Berserk Manga Deluxe Editions

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر