Astro Bot شروع جدیدی برای این سری خواهد بود

به گفته تیم آسوبی، مدیر استودیو، Astro Bot یک بازی واقعاً بزرگ است و نشان دهنده شروع جدیدی برای این سری است.

سونی و تیم استودیو Asobi به تازگی Astro Bot را معرفی کرده اند که نسخه کامل و عظیم این سری را برای اولین بار برای بازیکنان پلی استیشن ارائه می کند. از زمان عرضه بازی، تیم اسوبی جزئیات مختلفی را با طرفداران به اشتراک گذاشته است که مهمترین آنها حضور بیش از 80 مرحله متمایز در 6 کهکشان و 70 نوع دشمن جدید به همراه باس های مختلف است.

با توجه به جزئیاتی که تاکنون در مورد اندازه اسباب بازی Astro Bot منتشر شده است، جای تعجب نیست نیکلاس دوسترئیس Asobi آن را به عنوان “یک مسابقه واقعا بزرگ” توصیف کرد. دوست در مصاحبه اخیر با Entertainment Weekly اشاره کرد که بازی Astro Bot بزرگترین بازی این سری خواهد بود که امروز تولید شده است و سازندگان آن را شروع جدیدی برای این سری می دانند. به همین دلیل نام ساده ای برای آن در نظر گرفته شد.

حضور رباتی به شکل کریتوس و تبر او در بازی Astro Bot

سرمربی آسوبی گفت: «ما می‌خواستیم یک بازی واقعا بزرگ برگزار کنیم. توسعه این بازی واقعاً به یک یا چند جهش بزرگ و یک داستان گسترده از Astro نیاز دارد. ما این بازی را Astro Bot می نامیم. چون ما آن را شروعی جدید برای سریال می دانیم. Astro Bot یک اسباب بازی بسیار بزرگ است. “من فکر می کنم این بزرگترین بازی ما خواهد بود.”

دوست در مصاحبه خود در مورد طیف گسترده ای از مراحل و محیط های بازی ادامه داد: “ما واقعاً می خواستیم مطمئن شویم که بازیکنان هر 10 دقیقه یا بیشتر تجربه جدیدی دارند.” سرپرست تیم Asubi بازی Astro Bot را “فستیوال پلی استیشن” نامید و قول داد که طرفداران این برند با ربات هایی با ظاهری از شخصیت های محبوب و نمادین بازی های سونی از جمله Kratos، Nathan Drake، Ratchet، Elvi و دیگران دیدار کنند.

بخوانید  THQ Nordic می گوید که شایعات مربوط به بازسازی Shrek 2 "بدیهی است که دروغ است"

بازسازی صحنه معروف Shadow of the Colossus در Astro Bot

این دوست اضافه کرد: شخصیت های متمایز تری در بازی وجود خواهند داشت. معنی و اهمیت حضور آنها در بازی را به مرور زمان مورد بحث قرار خواهیم داد. با این حال، این یک استخر عالی است. شخصیت های زیادی از دنیای پلی استیشن هستند که مسیر ماجراجویی های Astro را طی می کنند. این یک داستان Astro Bot است و شخصیت اصلی Astro خواهد بود. با این حال شخصیت های پلی استیشن نقش مهمی در این ماجراجویی خواهند داشت.

Astro Bot در تاریخ 16 سپتامبر 1403 (6 سپتامبر 2024) برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر