Alan Wake 2 فقط به صورت دیجیتال در دسترس خواهد بود

بازی Alan Wake 2 در تاریخ 25 می (17 اکتبر) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

رامدی در پایان نمی‌خواست یک بازی فیزیکی که نیاز به دانلود داشته باشد منتشر کند: «ما نمی‌خواستیم یک محصول دیسکی منتشر کنیم که برای پخش آن نیاز به دانلود داشته باشد. فکر نمی‌کنیم تجربه جالبی باشد. “

Remedy اعلام کرده است که بازی Alan Wake 2 فقط به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد و خبری از عرضه فیزیکی آن نیست.

رمدی قیمت بازی را دلیل دیگری برای این اقدام دانست. نسخه دیجیتال نسخه استاندارد بازی را با قیمت 60 دلار و همچنین نسخه PC را روی کنسول ها در دسترس قرار می دهد. قیمت آن فقط 50 دلار است. نسخه لوکس 80 دلار برای کنسول و 70 دلار برای رایانه شخصی است. نسخه Deluxe شامل Expansion Pass برای دو بسط بازی و چندین پوسته درون بازی است.

در ویترین اخیر پلی استیشن، اولین گیم پلی بازی مورد انتظار Alan Wake 2 به نمایش درآمد و بد نیست بگوییم که بازی ترسناک بقا Remedy بار دیگر توجه ها را به خود جلب کرده است. پس از این پخش، استودیوی توسعه بخش پرسش و پاسخ وب سایت بازی را به روز کرد و به بسیاری از مسائل پرداخت.

یکی از اطلاعات جالب و مهم بازی الن ویک است 2 فقط به صورت دیجیتالی منتشر خواهد شد و رمدی گفت که قصد ندارد نسخه فیزیکی بازی را منتشر کند این استودیو دلایل مختلفی برای این کار دارد. اول اینکه بسیاری از مردم به خرید دیجیتال روی آورده اند: “می توانید پلی استیشن 5 را بدون درایو دیسک بخرید، و Xbox Series S نیز یک کنسول فقط دیجیتالی است. ارائه بازی های ویدئویی مدرن فقط به شکل دیجیتال غیر معمول نیست.

بخوانید  Beyond Good and Evil 2 هنوز در مراحل اولیه توسعه است