Activision توسط سازندگان کد تقلب Call of Duty تهدید شده است

کدهای تقلب Call of Duty اخیراً Activision را تهدید کرده اند که این نرم افزار را به صورت رایگان منتشر می کند.

EngineOwning، سازنده کدهای تقلب Call of Duty، قول داده است که پس از مجرم شناخته شدن در دادگاه هفته گذشته، به این حکم پاسخ دهد. آنها چندین بار Activision Blizzard را تهدید کرده اند. از جمله اینکه نرم افزار تقلب خود را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار خواهند داد.

فعالیت‌های غیرقانونی EngineOwning منجر به حکم دادگاه کالیفرنیا به نفع Activision Blizzard شد و این شرکت را ملزم به پرداخت 15 میلیون دلار (شامل هزینه‌های قانونی) به Activision کرد. علاوه بر این، دادگاه به EngineOwning دستور داد تا هویت دامنه خود را به Activision تحویل دهد. این تصمیم به واکنش فوری آنها منجر شد.

EngineOwning متعهد به توسعه نرم افزار جدید برای دور زدن سیستم های ضد تقلب در Modern Warfare 3 و Warzone است. آنها همچنین قول دادند که اگر Activision Blizzard به مسیر فعلی خود ادامه دهد، یک سیستم تقلب رایگان را در دسترس عموم قرار خواهند داد.

در آخرین گزارش IGN، عنوان شده است که صاحبان EngineOwning با راه اندازی یک سری دامنه های پشتیبان برای حفظ جریان تجارت، خود را آماده کرده اند. Call of Duty سالهاست که با تقلب کنندگان مشکل دارد و اوضاع هر روز بدتر می شود. همانطور که سیستم های ضد تقلب تکامل می یابند، نرم افزارهای تقلب نیز تکامل می یابند.

در مورد این چی فکر می کنی؟ آیا EngineOwning در اجرای تهدیدات خود علیه اکتیویژن بلیزارد موفق خواهد بود؟ لطفا در قسمت نظرات سایت به ما اطلاع دهید.

بخوانید  Cassette Beasts به‌روزرسانی چند نفره و نسخه موبایل را دریافت می‌کند

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر