4 بازی جذاب Steam را فقط با 4 دلار خریداری کنید، از جمله یک مترویدوانیا سه بعدی عالی

ماجراجویی می خواهید؟ سپس باید Fanatical جدید را بررسی کنید بسته جستجوی حماسی، که شامل چهار بازی کامپیوتری با محوریت ماجراجویی فقط با قیمت 4 دلار می شود – یک تخفیف هنگفت از مجموع 84.96 دلار این عناوین به طور جداگانه هزینه خواهند داشت.

قهرمانان سرکش: خرابه های تاسوس یک RPG اکشن از بالا به پایین با گرافیک هنری پیکسلی زنده و کارتونی است. طبق نام خود، Rogue Heroes یک سرکش است که هر یک از سیاهچال‌هایی که به صورت رویه‌ای تولید می‌شوند به شما پاداش می‌دهد تا شخصیت خود را ارتقا دهید و شهر خود را بازسازی کنید. همچنین یک حالت چند نفره تعاونی برای حداکثر چهار بازیکن وجود دارد.

برای گرفتن باندل به Fanatical بروید و هر چهار بازی را به کتابخانه Steam خود اضافه کنید، و مطمئن شوید که برخی از دیگر معاملات در حال انجام Fanaticals را بررسی کنید، مانند مجموعه پلاتینیوم این ماه، که شامل عناوین Bethesda مانند The Elder Scrolls IV است: Oblivion، Doom، Dishonored و The Evil Within، و همچنین چندین عنوان مستقل.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

زمین تخصص جادویی یک بازی RPG دستی با نبردهای نوبتی کلاسیک و داستانی عمیق برای کشف است. بازی در MMORPG خیالی “TOME” اتفاق می افتد و شامل اصناف، سیاه چال ها و تعداد زیادی غارت است. شما به عنوان یک هکر کلاه سفید در تلاش برای خنثی کردن کلاهبرداران بازی می کنید.

بخوانید  واکنش منتقدین به بازی God of War Ragnarok

بالاخره وجود دارد نزدیک به خورشید، یک ماجراجویی جوی در یک تاریخ متناوب که در آن اختراعات نیکولا تسلا جرقه پیشرفت‌های تکنولوژیکی عظیمی را در اواخر دهه 1890 ایجاد کرد. اکنون به ظاهر رها شده است.

همراه با بازی، یک کوپن تخفیف 5 درصدی نیز دریافت می‌کنید تا در خریدهای بعدی فروشگاه Fanatical از آن استفاده کنید.

سلب مسئولیت: GameSpot و Fanatical هر دو متعلق به Fandom هستند.

بسته جستجوی حماسی متعصب

بسته شامل فوق سرزمین، یک بازی ماجراجویی اول شخص با طراحی دنیای مترویدوانیا و عناصر پلتفرمینگ سه بعدی. در توضیحات بازی از تیراندازهای Zelda، Metroid، Portal و “Old School” به عنوان الهام بخش اصلی نام برده شده است.