10 سال بعد، 2K حق رای دادن تنیس حرفه ای خود را با نامی جدید دوباره راه اندازی کردبیش از یک دهه پس از انتشار Top Spin 4 توسط 2K Sports، مجموعه تنیس این ناشر بازگشته و نام جدیدی به خود می گیرد. 2K Sports اولین تریلر بازی TopSpin 2K25 را منتشر کرد.

ویدئوی کوتاه تیزر برخی از اقدامات تنیس در ملبورن را نشان می دهد که نشان تجاری اوپن استرالیا به وضوح قابل مشاهده است، بنابراین به نظر می رسد که این مسابقات (که در حال حاضر در زندگی واقعی اتفاق می افتد) می تواند در بازی به نمایش گذاشته شود. تصاویر فوری همچنین چمن نمادین ویمبلدون و خاک رس قرمز رولان گاروس، نشان می دهد که این دو ماجر دیگر نیز آنجا خواهند بود.

در حال پخش: TopSpin 2K25 | تریلر رسمی

تریلر صدایی شبیه پاتریک مک انرو دارد و از آنجایی که او در زندگی واقعی مفسر تنیس است، انتخاب مناسبی است.

THE وب سایت TopSpin 2K25 لوگوی استودیو Hangar 13 2K را نشان می دهد که نشان می دهد این تیم در تولید TopSpin 2K25 مشارکت دارد. این استودیو قبلا Mafia III را ساخته است.

TopSpin 2K25 به‌عنوان «به زودی عرضه می‌شود» فهرست شده است و تریلر هیچ اشاره‌ای به پلتفرم‌ها یا جزئیات دیگری ندارد. این یک تریلر بود، بنابراین احتمالاً بعداً اعلام کامل خواهد شد.

آخرین مسابقه بزرگ تنیس 2K مسابقه Top Spin 4 در سال 2011 بود که روی جلد آندره آغاسی، سرنا ویلیامز و رافائل نادال قرار داشت.

برخی از دیگر فرنچایزهای ورزشی اصلی 2K شامل سری NBA 2K، PGA Tour 2K و WWE 2K هستند. این فرنچایزها به دلیل استفاده از تراکنش‌های خرد که مورد انتقاد طرفداران قرار گرفته و برای شرکت مادر Take-Two بسیار سودآور هستند، شناخته می‌شوند، بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم TopSpin 2K25 چگونه این کار را انجام می‌دهد.