10 بازی استراتژیک حماسی و توسعه را فقط با 20 دلار دریافت کنید

باندل جدید تبلتاپ Wargame به شما امکان می دهد مجموعه بازی های کامپیوتری استراتژیک حماسی خود را فقط با 2 دلار برای هر بازی بسازید. تنظیماتی مانند روم باستان، ژاپن عصر سنگوکو، فانتزی بالا و موارد دیگر.

Tabletop Wargame Bundle Fanatical پنج بازی و 21 بسته DLC را برای انتخاب ارائه می دهد و کل پس انداز شما بستگی به تعداد اضافه کردن به بسته خود دارد. بازی های اساسی هستند میدان شکوه: امپراتوری ها، میدان شکوه دوم، میدان شکوه دوم: قرون وسطی، Fantasy General II: Invasionو Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun. بقیه محتوا شامل DLC پولی برای هر پنج عنوان است که واحدهای اضافی، جناح ها، کمپین های تک نفره و موارد دیگر را اضافه می کند.

این معامله از 10 دلار برای چهار بازی یا بسته های DLC شروع می شود که به ازای هر آیتم 2.50 دلار است. اگر هفت مورد یا بیشتر اضافه کنید، قیمت به 2.14 دلار برای هر کلید کاهش می یابد. در 10 بازی یا بیشتر، این به 2 دلار برای هر آیتم کاهش می یابد. در صورت تمایل می توانید تمام ۲۶ بازی و بسته های DLC موجود را با مبلغ ۵۲ دلار به بسته خود اضافه کنید. این معادل ارزش 439 دلار است. همه طرح‌ها همچنین یک کوپن تخفیف 5% برای استفاده در سفارش Fanatical در آینده دریافت می‌کنند.

می توانید بسته نرم افزاری Wargram Tablettop و تمام محتوای موجود را در صفحه فروشگاه Fanatical آن بررسی کنید. این بسته تا 13 ژوئن موجود است. همه بازی ها به صورت کلیدهای بازی قابل بازخرید از طریق Steam هستند.

بخوانید  آخر هفته چه بازی کنیم: سفری به دنیای بازی های بقا

زمانی که در Fanatical هستید، باید چند ثانیه وقت بگذارید و باندل‌های دیگر خرده‌فروش را نیز بررسی کنید، مانند مجموعه Prestige این ماه، که شامل مجموعه‌ای از بازی‌ها مانند Fallout 4 GOTY، Devil May Cry 5 و Huge Star of 14 بازی است. . جنگ های کالکشن، برای هر بازی فقط 7 دلار.

سلب مسئولیت: GameSpot و Fanatical هر دو متعلق به Fandom هستند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر