پوستر شخصیت‌های فیلم پیش‌درآمد The Hunger Games


پوسترهای جدیدی از کاراکترهای فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes منتشر شد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که لاینزگیت پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes (بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها) را منتشر کرده است. این پوسترها نشان می‌دهند که هر یک از کاراکترهای کوریولانوس اسنو، لوسی گری بیرد، سجانوس پلینث وکاسکا هایباتم در جست‌وجوی چه چیزی هستند. این فیلم در تاریخ ۲۶ آبان (۱۷ نوامبر) اکران می‌شود.

تام بلیث در نقش کوریولانوس اسنو، ریچل زگلر در نقش لوسی گری بیرد، جاش آندرس ریورا در نقش سجانوس پلینث، هانتر شیفر در نقش تایگریس اسنو، جیسون شوارتزمن در نقش لوکرتیوس فلیکرمن، پیتر دینکلیج در نقش کاسکا هایباتم، وایولا دیویس در نقش دکتر ولومنیا گول، بورن گورمن در نقش فرمانده هاف، فیونولا فلانگان در نقش مادربزرگ کوریولانوس اسنو، ایزوبل جسپر جونز در نقش میفر لیپ، داکوتا شاپیرو در نقش بیلی تاپه، وان ریلی در نقش ماد ایوری و جورج سامنر در نقش اسپراس ازجمله بازیگرهای فیلم پیش‌درآمد بازی‌های گرسنگی به‌شمار می‌آیند.

در خلاصه‌ی داستان فیلم پیش‌درآمد The Hunger Games می‌خوانیم: «کوریولانوس اسنو سال‌ها قبل از اینکه به رئیس جمهور مستبد پانم تبدیل شود، آخرین امید خاندان روبه افول خود به‌حساب می‌آمد؛ خاندانی که زمانی سرافراز بود، اما پس از جنگ اعتبارش را از دست داد. اسنو جوان با فرا رسیدن ۱۰امین دوره از بازی‌های سالانه گرسنگی و پس از انتخاب به‌عنوان مربی لوسی گری بیرد، دختری از منطقه فقیرنشین ۱۲ نگران و مضطرب می‌شود. اما پس از اینکه لوسی گری تمام توجه پانم را با آوازی جسورانه جلب می‌کند، اسنو فکر می‌کند که شاید بتواند نتیجه را به نفع خود تغییر دهد».

بخوانید  10 بازی را فقط با 5 دلار برای مدت زمان محدود دریافت کنید

فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes براساس رمان پیش‌درآمد سوزان کالینز با همین نام ساخته شده است و حوادث ۶۴ سال پیش از وقایع سه‌گانه بازی‌های گرسنگی را به تصویر می‌کشد. فرانسیس لارنس، کارگردان ۳ قسمت از فیلم‌های The Hunger Games دوباره سکان هدایت اقتباس سینمایی تازه را در دست داشت و درکنار نینا جیکوبسون و برد سیمپسن به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت کرد. آخرین پیش‌نویس فیلم‌نامه فیلم پیش‌درآمد بازی‌های گرسنگی را مایکل لسلی قلم زده است و مردیث ویک و اسکات اوبراین بر پروژه نظارت داشتند.