ویدیوی سری Acolyte از دنیای جنگ ستارگان، مبارزه بین استاد و شاگرد را نشان می دهد

لوکاس فیلم اولین ویدیوی رسمی سریال The Acolyte را منتشر کرده است که ظاهراً در آن شاهد دعوای یک استاد و یک دانشجوی سابق هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین ویدیو از سری آینده جنگ ستارگان منتشر شد. لوکاس فیلم اولین ویدیوی سریال The Acolyte را منتشر کرده است که در آن شاهد مبارزه شوالیه جدی با شخصیت مرموز و منفی سریال هستیم که ظاهراً یک استاد و دانشجوی سابق هستند. در طول ویدیو، این دو شخصیت از شمشیرهای نوری خود استفاده نمی کنند و مبارزه آنها بیشتر به صورت رزمی است و در ادامه می توانید آن ویدیو را مشاهده کنید:

از آپارات دانلود کنید

آماندا استاینبرگ، لی جونگ جائه، جودی ترنر اسمیت، مانی جاسینتو، دافنه کین، ربکا هندرسون، کری آن ماس، چارلی بارنت، مارگاریتا لویوا، جوناس سوتامو، دین چارلز چپمن، مارگاریتا لویوا و امی سانگ از جمله بازیگران حاضر در سریال The Acolyte و ایفای نقش هستند. لزلی هدلنداو یکی از سازندگان و کارگردانان سریال عروسک روسی است و تهیه کنندگی سریال The Acolyte را بر عهده دارد که دو قسمت از این سریال را نیز با کوگونادا، الکس گارسیا لوپز و هانل کالپپر کارگردانی کرده است.

سری جدید جنگ ستارگان به عنوان یک تریلر تاریک توصیف می شود که قرار است بینندگان را به دوران کهکشانی ببرد که در آن نیروهای تاریک در حال ظهور در روزهای پایانی جمهوری در حال شکل گیری هستند. یک پاداوان (شاگرد) سابق بار دیگر با ارباب جدی خود برای تحقیق در مورد یک سری جنایات به هم پیوسته همکاری می کند، اما آنها متوجه می شوند که نیرویی که با آن روبرو هستند، شیطانی تر و خطرناک تر از آن چیزی است که ابتدا انتظار داشتند.

بخوانید  بازی Dragon’s Dogma 2 با واکنش بسیار منفی کاربران استیم مواجه شد

پخش سریال هشت قسمتی The Acolyte از روز سه شنبه 4 ژوئن (15 ژوئن) با انتشار همزمان دو قسمت اول از شبکه Disney+ آغاز می شود و قسمت های باقی مانده به صورت هفتگی پخش می شود. سریال Acolyte تقریباً 100 سال قبل از رویدادهای Star Wars: Episode I – The Phantom Menace و در پایان جمهوری اتفاق می افتد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر