ویدیوی انیمیشن پاندای کونگ فو کار ۴ به معرفی شخصیت ها می پردازد

دریم ورکس ویدیوی جدیدی از پشت صحنه پاندای کونگ فو کار ۴ منتشر کرده است که روند تولید دنباله مورد انتظار را نشان می دهد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که DreamWorks یک ویدیوی جدید انیمیشن Kung Fu Panda 4 را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. این ویدیوی پشت صحنه نگاهی به تولید دارد، مانند جلسات ضبط صدا برای بازیگران اصلی، و گفتگو بین گروه تولید و صداپیشه ها را در مورد شخصیت ها و مکان های جدید نشان می دهد. انیمیشن Kung Fu Panda 4 در تاریخ 8 مارس اکران خواهد شد.

در یوتیوب تماشا کنید به زودی در آپارات

جک سیاه به عنوان بو، آکوافینا در نقش جین ویولا دیویس مثل آفتاب پرست، داستین هافمن مانند استاد شیفو، جیمز هونگ به عنوان آقای پینگ، برایان کرانستون همینطور که من دارم، ایان مک شین مانند تای لونگ، جاناتان کی. کوان به عنوان هان، لری تان چین در نقش ننه خوک و رونی چنگ آنها در نقش کاپیتان قایق ماهیگیری از جمله صداپیشگانی هستند که در اکشن کمدی پاندای کونگ فو کار ۴ بازی می کنند.

در خلاصه داستان کونگ فو پاندای 4 آمده است: «پس از اینکه پو به عنوان رهبر معنوی دره صلح انتخاب شد، او باید یک جنگجوی اژدها جدیدی برای آموزش پیدا کند. در همین حین، یک جادوگر شیطانی قصد دارد تمام شخصیت های شیطانی را که پو شکست داده است، احضار کند. مایک میچل، کارگردان انیمیشن Trolls در راس انیمیشن Kung Fu Panda 4 و ربکا هانتلی به عنوان تهیه کننده پروژه خدمت می کند.

بخوانید  بهترین شهر ایران برای زندگی کدام شهر است؟