نقد بازیکنان فیلم یک کمدی رمانتیک احمقانه!

فیلم بازیکنان با بازی جینا رودریگز و تام الیس، یکی دیگر از کمدی های رمانتیک بیهوده نتفلیکس هستند.

با وجود اینکه هر ساله شاهد تولید و اکران کمدی های عاشقانه زیادی هستیم، اما اکثر این آثار نه تنها محتوای جدیدی ندارند، بلکه دچار مشکلاتی می شوند که تماشای آنها را سخت می کند. فیلم Players یکی از جدیدترین کمدی های رمانتیکی است که اخیراً در نتفلیکس منتشر شده است. Story Players یک ورزش‌نویس نیویورکی، مک را دنبال می‌کند که سال‌ها صرف طراحی بازی‌های دوستیابی موفق با دوستانش کرده است، اما وقتی به طور غیرمنتظره‌ای عاشق یکی از اهدافش می‌شود، باید یاد بگیرد که چگونه برای حفظ عشق از گل زدن به بازی کردن برود. .

اما این فیلم در کدام دسته قرار می گیرد؟ در ابتدا، فیلم سعی می کند سبک زندگی و شخصیت های اطراف سیستم مک را نشان دهد و در قسمت اول فیلم بیشتر با جهان و داستان فیلم آشنا می شویم. اما از همان ابتدا می توان مسیر کلی داستان فیلم را حدس زد. دقیقاً، ما یک دوست صمیمی مک داریم، تقریباً کل فیلم و همه کسانی که فیلم را تماشا می کنند می دانند که او مک را دوست دارد، اما خود مک نمی داند.

شخصیت های فیلم در دفتر روزنامه در فیلم بازیکنان

با این حال وقایع فیلم به گونه ای می گذرد که مک در ابتدا عاشق شخصیت دیگری می شود و شخصیت دیگر با شخص دیگری آشنا می شود و قرار است در طول فیلم متوجه شویم که این دو شخصیت اشتراکات زیادی با هم دارند و یکدیگر را دوست دارند. آنقدر که اصلاً نمی دانیم چرا آنها با هم نیستند. علاوه بر این، آنها کمترین اشتراک را با دو شخصیت دیگر فیلم دارند و در کل، فیلم دقیقاً همان چیزی است که یک کمدی رمانتیک کلیشه ای باید باشد.

بخوانید  بهترین انیمیشن های ترسناک | ۱۹ انیمیشن وحشتناک که مو بر تنتان سیخ می کند + امتیاز IMDB

نه تنها بازیکنان در انجام کار جدیدی شکست می خورند، بلکه نمی توانند همان داستان کلیشه ای رام کام را ارائه دهند.

در کل نمی توان در کمدی رمانتیک انتظار داستان متفاوتی داشت، اما حداقل می توان انتظار داشت که فیلمسازان به مخاطب خود احترام بگذارند و همان داستان کلیشه ای را به خوبی به تصویر بکشند. حداقل در Players اینطور نیست و داستان برای دقایقی نسبتاً قابل تحمل پیش می‌رود، اما در بیشتر قسمت‌های فیلم کاملاً غیرقابل تحمل و غیرقابل تماشا می‌شود.

اینکه فیلم از ابتدا تا انتها قابل پیش بینی است نمی تواند یک مشکل کلی باشد اما اینکه فیلم در برخی لحظات برای مخاطب خود احترامی قائل نیست نکته ای است که نمی توان به راحتی از کنار آن گذشت. تلاش مک برای جلب توجه به شخصیت تام الیس این سوال را ایجاد می کند که چقدر زمان برای نوشتن این صحنه ها صرف شده و هوش شخصیت ها چقدر پایین آمده است. البته فیلم لحظات خوب خود را دارد و در برخی قسمت‌ها واقعاً تلاش می‌شود که فیلم از حالت احمقانه‌ای که در آن افتاده است خارج شود.

مک و دوستانش با شخصیت تام الیس در فیلم Players آشنا می شوند

با این حال، این تلاش ها برای نجات فیلم نه قابل توجه است و نه کافی. اگرچه پایان فیلم کاملاً قابل پیش بینی و کلیشه ای است، اما مسلماً بهتر از بقیه فیلم گرفته شده است و یکی از معدود صحنه هایی است که حداقل تلاش در آن دیده می شود. در مجموع، فیلم در قسمت اصلی خود شباهت زیادی به بسیاری از کمدی های رمانتیک امروزی دارد و بیشتر یک اکشن پوچ و بی معنی است که چیز جدیدی ارائه نخواهد کرد.

بخوانید  احتمال اینکه نسخه تام هالند از Spider-Man در Spider-Man 2 ظاهر شود

اما قسمت کمدی «بازیکنان» برخی صحنه های فیلم را تا حدی قابل تحمل تر و از سوی دیگر برخی دیگر را غیر قابل تحمل کرد. فیلم در واقع شبیه فردی است که می خواهد مسیر نسبتاً ساده ای را طی کند، اما در طول مسیر چندین بار گم می شود یا راه های اشتباهی را طی می کند و به بن بست می رسد. قسمت کمدی فیلم تلاش زیادی برای جذابیت و خلق لحظات خوبی برای بیننده ندارد.

در عوض، سازندگان سعی کرده‌اند این شوخی‌ها را در برخی قسمت‌ها به قدری جذاب جلوه دهند که بیننده حتی نمی‌تواند لبخند بزند و در واقع آزاردهنده است. در مجموع با وجود اینکه فیلم در قسمت های داستانی و عاشقانه اش مشکلات زیادی دارد، پتانسیل خوبی برای خلق صحنه های کمدی پیدا می کند که به راحتی از دست می دهد. البته فیلم صحنه های کمدی خوبش را به لطف بازیگرانش پیدا می کند اما هنوز تعداد آنها برای نجات فیلم از باتلاقی که برای خودش ایجاد کرده کافی نیست.

شخصیت های فیلم در یک کافه مشغول نوشیدن نوشیدنی هستند

اگر بخواهیم در مورد بازیگران صحبت کنیم، غیرقابل انکار است که جینا رودریگز تا حدی باعث شده است که فیلم از یک تجربه تقریبا غیرقابل تماشا به تجربه ای نسبتا قابل تحمل تر تبدیل شود. او در صحنه‌های کمدی به خوبی عمل می‌کند و باعث می‌شود فیلم در برخی مواقع با اجرای نسبتاً خوب رودریگز تعادل بین کمدی و عاشقانه را حفظ کند. اگرچه بسیاری از بازیگران نقش مکمل به نظر می رسد در حد توانایی های خود هستند، اما موفق می شوند مکمل خوبی برای شخصیت اصلی داستان باشند.

بخوانید  کریستوفر نولان دیگر فیلم های ابرقهرمانی نمی سازد

عملکرد جینا رودریگز یکی از معدود جنبه های مثبت قابل تحمل بازیکنان است

با این حال، کیفیت کلی بازیگران چشمگیر نیست و این باعث می شود شخصیت تام الیس بر دوش جینا رودریگز بیفتد. نقش تام الیس می‌توانست فیلم را بسازد یا خراب کند، و دومی دقیقاً همین اتفاق افتاد. در واقع شخصیت تام الیس فیلم را نجات نخواهد داد و شخصیت او در واقع یکی از ضعیف ترین شخصیت های فیلم است. در واقع او شخصیتی است که بیننده باید از او متنفر باشد و دلیل این موضوع دیدگاه های متفاوت اوست.

در واقع او یک شخصیت روباتی است که چندان به احساسات مک اهمیت نمی دهد و در کل از یک شخصیت مطلوب در ابتدای فیلم به شخصیتی نامطلوب در پایان فیلم تبدیل می شود. اینکه سازندگان فیلم بیش از پتانسیل او از نام او استفاده کردند واقعاً در فیلم ناامیدکننده است. در کل اگر جینا رودریگز را در نظر بگیریم، بقیه شخصیت های فیلم نقش بیشتری در پیشبرد داستان دارند.

تام الیس در فیلم بازیکنان

Players به ​​عنوان جدیدترین کمدی رمانتیک نتفلیکس، اثر دیگری در این ژانر است که نه تنها حرف جدیدی برای گفتن ندارد، بلکه بازگویی همان داستان های کلیشه ای را نیز به سختی انجام می دهد و نمی تواند فیلمی سرگرم کننده با صحنه های خنده دار ارائه دهد. علیرغم تلاش های جینا رودریگز، تام الیس که قرار است شاهرگ زندگی فیلم باشد، به بزرگترین مشکل فیلم تبدیل می شود و در نهایت این یک حماقت کامل است.