مقایسه بازی کالاف دیوتی وارزون 2 با 1 کدام تجربه بتل رویال بهتر بود؟ | 1gamer

علاوه بر آن ظاهر برخی اسکین‌ها ترسناک است و ممکن است در مواجه‌های ناگهانی بازیکن بترسد. در این بخش علاوه بر توجه به محل تولید که بهتر است آن را آمریکا وارد نمایید، نکات دیگری نیز وجود دارند. اگر کمتر از 18 سال سن دارید، لازم است تا تاریخ تولد خود را به گونه‌ای وارد نمایید که سن شما بالای 18 سال نمایش داده شود.در غیر این صورت اکانت شما ساخته نخواهد شد. پس از انتخاب مکان مناسب برای نصب نرم افزار، با کلیک بر روی دکمه Continue منتظر نصب نرم افزار باشید.

حالا گزینه Manually select Xapk File رو مجله خبری یک گیمر کرده و فایل نصبی بازی رو پیدا کرده و روی اسم بازی کلیک کنید و بازی را نصب کنید. جا دارد بگوییم که برای تقویت شخصیت­ هایتان می­توانید از سی ­پی هایی که به راحتی در اختیارتان قرار می­دهیم استفاده کنید. هم می‌توانید با تیمی از کارشناسان زبده و با تجربه همراه شوید و هم از تجارب دیگر والدین نسبت به محصولات رسانه‌ای استفاده کنید.

  • اکتیویژن اعلام کرد که این بازی یک بتل رویال ۱۲۰ نفره است که برای دستگاه‌های همراه ساخته شده است.
  • حالا گزینه Manually select Xapk File رو انتخاب کرده و فایل نصبی بازی رو پیدا کرده و روی اسم بازی کلیک کنید و بازی را نصب کنید.
  • همچنین می‌توانند منابع غارت شده را با هم به اشتراک بگذارند.
  • درست به مانند وارزونی که روی پی‌سی و کنسول‌ها شاهد آن بودیم، با مرگ هر بازیکن او به گولگ برده می‌شود و طی یک دوئل با یک بازیکن دیگر، برنده می‌تواند یک شانس مجدد پیدا کند و به بازی برگردد.
بخوانید  خرید CP کالاف دیوتی موبایل خرید سی پی کالاف معتبر و ارزان موجو شاپ | 1gamer
فعلا، هر بازیکن می‌تواند از بین 9 تریک دردسترس 3تا را به بازی خود اضافه کند. لیست کامل Killstreakها و توضیحاتشان را می‌توانید در همین مقاله پیدا کنید. توسعه‌دهنده‌ها اظهار کردند که فعلا این حالت فقط برای بتل رویال وجود دارد و آن‌ها منتظرند تا استقبال را ببینند.

لیست کامل بازی های PS5 | تمام بازی‌ های پلی استیشن 5 منتشر شده و در حال توسعه

به همین منظور، کالاف دیوتی وارزون موبایل به جمع بازی‌های فعال کالاف دیوتی یعنی وارزون ۲ و Call of Duty Modern Warfare II می‌پیوندد و می‌توانید به شکلی دسته‌جمعی در آن‌ها پیشروی کنید به شرطی که در هر سه بازی حساب کاربری فعال داشته باشید. ویژگی‌هایی نظیر بتل پس و Loadout و همچنین چنل‌های مختص به چت و مواردی از این دست، از جمله دیگر ویژگی‌های وارزون موبایل به شمار می‌آید. زمانی که می‌خواهید به سراغ نصب بازی کالاف دیوتی بروید، باید توجه داشته باشید که تک به تک مراحل را به درستی پیش ببرید. از آنجایی که کشور ما تحریم است، نحوه پیش بردن مراحل نصب بازی اهمیت بیشتری دارید. به همین دلیل در این بخش با بیان و بررسی جزئیات مهم برای نصب بازی کالاف دیوتی وارزون به دنبال آن هستیم که کمترین انرژی را برای نصب بازی بگذارید.

تمرکز کمپانی اکتیویژن برای بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل

پیش از مشاهدۀ ویدیوی گیم‌پلی، پیشنهاد می‌دهیم که اطلاعات منتشر شده حول Warzone 2 را از طریق این نشانی مطالعه کنید. این عنوان شامل بزرگ‌ترین نقشۀ تاریخ سری، بهبودهای متعدد در گیم‌پلی و قابلیت‌های جدید مختلفی می‌شود که به طور حتم نظر طرفداران را به خود جلب خواهد کرد. وارزون توسط اینفینیتی وارد و ریون سافتور توسعه یافته و توسط اکتیویژن عرضه شده‌ است. وارزون امکان مبارزه چند نفره آنلاین را در میان ۱۵۰ بازیکن فراهم می‌کند، اگرچه برخی از حالت‌های بازی با زمان محدود از ۲۰۰ بازیکن پشتیبانی می‌کنند. در راه اندازی Warzone ، اکتیویژن به وضوح نشان داده است که قصد دارد ، Warzone را به بازی تبدیل کند که در بین Modern Warfare و Call of Duty Mobile قرار داشته باشد.

بخوانید  خرید یوسی خرید یوسی پابجی موبایل ارسال سریع و ارزان ترین قیمت یوسی | 1gamer

http://badorclothesworkshop.ir