ماموریت جدید آنیا و خانواده‌اش در تریلر انیمه Spy x Family Code: White


استودیو توهو اولین تریلر انیمه Spy x Family Code: White را منتشر کرده است که در آن شاهد نمایش اتفاقات این انیمه سینمایی هستیم.

مدتی می‌شود که پخش فصل دوم انیمه Spy x Family آغاز شده است و درکنار آن باید منتظر یک انیمه سینمایی براساس این انیمه محبوب باشیم. حالا طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر انیمه سینمایی جاسوس x خانواده منتشر شده است. در اولین تریلر انیمه Spy x Family Code: White شاهد ماموریت جدید خانواده فورجر هستیم که در طول تعطیلات قرار است با مشکلات زیادی مثل دزدیده شدن آنیا مواجه شوند و در طول آن لوید و یور قرار است با دشمنان مبارزه کنند و در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنان آهنگ SOULSOUP از Hige Dandism به‌عنوان آهنگ رسمی قسمت سینمایی انیمه Spy x Family معرفی شده است که بخش‌هایی از آن در طول تریلر پخش می‌شود. علاوه‌بر تریلر، پوستر جدیدی از انیمه Spy x Family Code: White منتشر شده است که در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر جدید و رسمی انیمه Spy x Family Code: White

ویت استودیو و CloverWorks وظیفه تولید انیمه جاسوس x خانواده: کد سفید را بر عهده دارند و تاتسویا اندو، خالق آن به‌عنوان مدیر اجرایی در این انیمه نقش داشته است. تاکاشی کاتاگیری وظیفه کارگردانی و ایچیرو اوکوچی وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمه Spy x Family Code: White را بر عهده دارند. تاکویا اگوچی، آتسومی تانزکای، سائوری هایامی، تومویا ناکامورا، کنتو کاکو، بانجو گینگا، شونسوکه تاکئوچی و کنیچیرو ماتسودا برای صداپیشگی شخصیت‌های خود در قسمت سینمایی انیمه Spy x Family بازگشته‌اند.

تا به امروز ۱۰ قسمت از مانگا Spy x Family نوشته و منتشر شده است. انیمه Spy x Family داستان مامور مخفی به‌نام لوید فورجر با لقب مامور گرگ و میش را دنبال می‌کند که یک عملیات خطرناک در کشور دشمن برای جلوگیری از یک جنگ بزرگ دریافت می‌کند که در آن باید با تشکیل یک خانواده خیالی به یک مدرسه نفوذ کند تا بتواند با فرد مدنظر سازمان ارتباط برقرار کند. همسر خانواده به‌نام یور فورجر یک آدمکش حرفه‌ای و دختر خانواده به‌نام آنیا فورجر دارای قدرت‌های تلپاتی است.

بخوانید  Call Of Duty: Warzone Mobile Best Weapon Loadouts

انیمه Spy x Family Code: White قرار است در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی) در ژاپن اکران شود. فصل دوم انیمه Spy x Family در ۱۲ قسمت تولید شده است که قسمت پنجم فصل دوم این انیمه روز شنبه هفته آینده پخش خواهد شد. انیمه جاسوس x خانواده با همکاری ویت استودیو و CloverWorks تولید می‌شود.

تحریریه مجله بازی یک گیمر