ماجراجویی Autobots and the Maximals در ماچو پیچو در ویدیوی فیلم Transformers: Rise of the Beasts

استیون کیپل جونیورکارگردان فیلم Creed 2 (Creed 2) در کنترل فیلم Transformers: Rise of the Beasts و جوبی هارولدنویسنده King Arthur: Legend of the Sword فیلمنامه را نوشته است. آنتونی راموس، دومینیک فیشبک، پیتر کالن، میشل یو، پیت دیویدسون، ران پرلمن و پیر دینکلیج از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

پارامونت پیکچرز تریلر جدیدی از فیلم Transformers: Rise of the Beasts منتشر کرد. این ویدیو برخی از هیجان‌انگیزترین فیلم‌های Autobots و Maximal و همچنین فیلم‌های پشت صحنه فیلم‌برداری شده در ماچوپیچوی تاریخی را نشان می‌دهد. در این ویدیو بازیگران و کارگردان فیلم از تجربه باورنکردنی اما سخت فیلمبرداری در چنین مکانی صحبت می کنند. این ویدیو را می‌توانید در کانال YouTube Paramount مشاهده کنید.

Transformers: Rise of the Beasts هفتمین فیلم لایو اکشن Transformers از مجموعه بسیار تأثیرگذار Beast Wars است. وقایع این فیلم اکشن در دهه 1990 اتفاق می‌افتد و حول محور ماکسیمال‌ها، پریداکون‌ها و ترورکان‌ها می‌چرخد که به درگیری جنجالی بین Autobots و Decepticons می‌پیوندند. Transformers: Rise of the Beasts قرار است در 9 ژوئن اکران شود.

پارامونت پیکچرز ویدیوی کاملاً جدید از Transformers: Rise of the Beasts را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.