لتیتیا رایت می گوید که پلنگ سیاه 3 در راه استبه گفته ستاره لتیشیا رایت، سومین فیلم Black Panther در نظر گرفته شده است. صحبت کنید تنوع در مراسم گلدن گلوب این هفته، رایت گفت که ممکن است کمی طول بکشد، اما یک فیلم پلنگ سیاه دیگر در دست ساخت است.

رایت گفت: «فکر می‌کنم این اتفاق در حال وقوع است. “میدونی، ما فقط دو سال عالی رو پشت سر گذاشتیم [Wakanda Forever] و همه برای حمایت از او گرد هم می آیند. ما به کمی استراحت نیاز داریم، باید دوباره جمع شویم و [director] رایان [Coogler] باید به آزمایشگاه برگردد، بنابراین کمی طول می کشد، اما ما واقعاً خوشحالیم که شما این را می بینید.”

رایت ادامه داد که اگرچه Black Panther 3 ممکن است در این مرحله تمام نشده باشد، اما امیدوار است روزی این کار انجام شود.

“من همیشه سعی می کنم کلمات مثبت بگویم و مثبت فکر کنم، و معتقدم کلمات درست آشکار می شوند، بنابراین من یک Black Panther 3 را نشان می دهم، چرا که نه؟” او می گوید.

در نوامبر 2022، خود کوگلر گفت تنوع که او “نمی دانست” فیلم بعدی او چه خواهد بود. کوین فایگی، رئیس مارول، در همان پست گفت که درباره سومین فیلم پلنگ سیاه “گفتگوهایی” داشته است. فایگه گفت که آن دو ایده های خود را به عقب و جلو انداختند.

رایت، بازیگر نقش شوری در سریال پلنگ سیاه، حساب توییتر خود را در سال 2022 پس از پستی درباره واکسن‌های کووید حذف کرد.

Black Panther در سال 2018 اکران شد و بیش از یک میلیارد دلار در سرتاسر جهان فروخت. ستاره چادویک بوزمن در سال 2020 بر اثر سرطان روده بزرگ درگذشت. دنباله، Wakanda Forever، در نوامبر اکران شد و بیش از 830 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. فیلمنامه پس از درگذشت بوزمن تغییر کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.