قدرت‌نمایی امپراتور فرانسه در پوسترهای فیلم ناپلئون


پوسترهای ScreenX و آیمکس فیلم Napoleon به کارگردانی ریدلی اسکات با آغاز فروش بلیت‌های آن منتشر شد.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت سونی پیکچرز پوسترهای آیمکس و ScreenX فیلم بیوگرافی درام جنگی Napoleon (ناپلئون) به کارگردانی ریدلی اسکات را منتشر کرده است. این پوسترها فرمانده مشهور فرانسوی با نقش‌آفرینی واکین فینیکس، بازیگر برنده جایزه اسکار برای فیلم Joker (جوکر) را نشان می‌دهند که جهان را با قدرت نظامی و اصلاحات لیبرالی دگرگون کرد. درحال‌حاضر فروش بلیت فیلم ناپلئون نیز آغاز شده است.

پوستر آیمکس فیلم Napoleon

پوستر ScreenX فیلم Napoleon

اکین فینیکس در نقش ناپلئون، ونسا کربی در نقش ملکه ژوزفین، طاهر رحیم در نقش پل باراس، بن مایلز در نقش کولنکورت، لودیوین سنیه در نقش ترزا تالین، متیو نیدهم در نقش لوسین بناپارت، یوسف کرکور در نقش لوئی-نیکولا داوو، فیل کورنول در نقش شارل-هانری سانسون، پال ریس در نقش تالیران، کاترین واکر در نقش ماری آنتوانت، جان هالینگورث در نقش میشل نی و مارک بونار در نقش ژان-آندوش جونو در فیلم Napoleon نقش‌آفرینی می‌کنند.

ریدلی اسکات، کارگردان فیلم Gladiator (گلادیاتور) سکان هدایت فیلم Napoleon را در دست داشت و دیوید اسکارپا، نویسنده فیلم All the Money in the World (تمام پول‌های جهان) فیلم‌نامه آن را به رشته تحریر درآورده است. ریدلی اسکات و کوین والش از شرکت Scott Free به‌عنوان تهیه‌کننده این فیلم فعالیت داشتند. فیلم ناپلئون در تاریخ ۱ آذر (۲۲ نوامبر) روی پرده‌ سینما می‌رود و در زمان نامعلوم دیگری به شبکه آنلاین اپل تی‌وی پلاس راه می‌یابد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  نسخه بازسازی شده Prince of Persia: The Sands of Time به زودی منتشر خواهد شد