فیلمبردار Joker 2: دنباله فیلم جوکر غافل‌گیرکننده خواهد بود


فیلم‌بردار فیلم Joker: Folie à Deux اعلام کرد که این دنباله در مراحل پایانی پسا-تولید قرار دارد و بیننده‌ها را «بسیار شگفت‌زده» خواهد کرد.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که فیلم‌بردار فیلم Joker: Folie à Deux (جوکر: جنون اشتراکی) جزئیاتی از میزان پیشرفت این پروژه را به اشتراک گذاشت. لارنس شر، فیلم‌بردار جوکر ۲ در گفت‌وگو با مجله دفنیشن بیان کرد که مراحل پسا-تولید فیلم روبه پایان است و این دنباله برای بیننده‌ها «واقعا غافل‌گیر‌کننده» خواهد بود.

لارنس شر گفت: «ریسک‌پذیری یکی از خصوصیاتی است که تاد فیلیپس را به‌خاطر آن تحسین می‌کنم. سال آینده فیلم جدید جوکر را روی پرده سینما خواهیم فرستاد که درحال‌حاضر آخرین مراحل پسا-تولیدش را پشت سر می‌گذارد. این فیلم بسیار مهیج است و برای مردم واقعا هیجان‌انگیز خواهد بود. بسیار هیجان‌زده‌ام که همه آن را ببینند».

تاد فیلیپس، کارگردان فیلم جوکر سکان هدایت فیلم Joker: Folie à Deux را در دست دارد. واکین فینیکس دوباره برای ایفای نقش کاراکتر شرور دنیای دی‌سی باز می‌گردد و لیدی گاگا، خواننده برنده‌ی جایزه‌ی Grammy در نقش هارلی کوئین ظاهر خواهد شد. درحال‌حاضر جزئیات زیادی از فیلم‌نامه‌ی فیلم Joker 2 در دست نیست، اما براساس گزارش‌ها با اثری موزیکال سروکار خواهیم داشت که بخش زیادی از اتفاقات آن در تیمارستان آرکهام جریان دارد.

واکین فینیکس، بازیگر برنده جایزه اسکار برای فیلم Joker، لیدی گاگا، بازیگر فیلم A Star Is Born (ستاره‌ای متولد شده ‌است)، زاسی بیتس، بازیگر فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، کاترین کینر، بازیگر فیلم Being John Malkovich (جان مالکوویچ بودن)، برندن گلیسون، بازیگر فیلم The Guard (نگهبان) و جیکوب لافلند، بازیگر فیلم Maze Runner: The Scorch Trials (دونده مارپیچ: مشقت‌های اسکرچ) در فیلم Joker 2 به ایفای نقش می‌پردازند.

بخوانید  امکان پخش فصل دوم سریال The Last of Us در اواخر سال 2024 یا اوایل سال 2025

فیلم Joker پس از اکران در سال ۲۰۱۹ مورد استقبال منتقدها قرار گرفت و از نظر تجاری نیز بسیار موفق ظاهر شد. این فیلم با فروش بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان به پرفروش‌ترین فیلم بزرگسالانه طول تاریخ تبدیل شد. فیلم جوکر اولین فیلم یک میلیاردی با درجه سنی R به شمار می‌آید. این فیلم توانست افتخارات متعددی ازجمله دو جایزه‌ی اسکار و دو جایزه‌ی گلدن گلوب در دسته بهترین بازیگر مرد و بهترین موسیقی را به‌دست بیاورد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر