عقب افتادن تاریخ اکران فیلم A Quiet Place جدید


طبق اعلام برنامه اکران فیلم‌های آینده پارامونت پیکچرز، تاریخ اکران فیلم A Quiet Place: Day One حدود ۳ ماه عقب افتاده است.

پارامونت پیکچرز در حال ساخت فیلم A Quiet Place 3 است و این فیلم قرار نیست زودتر از سال ۲۰۲۵ اکران شود، اما طرفداران این مجموعه فیلم ترسناک می‌توانند منتظر قسمت اسپین‌آف فیلم یک مکان ساکت باشند. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران این فیلم ترسناک دوباره تغییر کرده است. پارامونت پیکچرز اعلام کرد که فیلم A Quiet Place: Day One دیگر قرار نیست در تاریخ ۸ مارس ۲۰۲۴ (۱۸ اسفند ۱۴۰۲) اکران شود و حالا این فیلم با ۳ ماه تأخیر قرار است در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ (۸ تیر ۱۴۰۳) روی پرده‌های سینما برود.

درواقع فیلم A Quiet Place: Day One اکنون قرار است به‌جای فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two اکران شود که اکران آن تا تاریخ ۲۳ می ۲۰۲۵ (۲ خرداد ۱۴۰۴) عقب افتاده است. فیلم A Quiet Place در سال ۲۰۱۸ روی پرده رفت و موفق شد بیش از ۳۴۱ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش کند. سپس فیلم A Quiet Place Part 2 در سال ۲۰۲۱ روی پرده‌های سینما رفت و به فروش ۲۹۷.۴ میلیون دلار در گیشه جهانی دست پیدا کرد.

جان کرزایسنکی و امیلی بلانت در حال بردن فرزندان خود به پناهگاه در فیلم A Quiet Place

فیلم A Quiet Place: Day One قرار است یک داستان پیش درآمد در مورد حمله فضایی‌ها به زمین را دنبال کند و تمرکز آن روی روز اول حمله این موجودات به زمین است. قابل انتظار است که در طول فیلم شاهد اولین روز حملات بیگانگان فضایی به زمین و تلاش انسان‌ها برای بقا باشیم که پیش از این در ۱۰ دقیقه ابتدایی فیلم A Quiet Place: Part 2 شاهد نمایش بخشی از این روز ترسناک و مرگبار بودیم.

بخوانید  Fatal Fury : City Of The Wolves plaide en faveur du retour de la série après 25 ans

مایکل سارنوسکی، کارگردان فیلم Pig وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم A Quiet Place: Day One براساس ایده‌ و داستانی از جان کرازینسکی را بر عهده دارد که اتفاقات آن قرار است در همان دنیای فیلم اصلی با حضور شخصیت‌ها و مکان‌های متفاوت ساخته شود. لوپیتا نیونگو، جوزف کوئین و الکس وولف از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم A Quiet Place: Day One حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر