شناسایی یکی از بازیگران اصلی لیلو و استیچ دیزنی

والس دیزنی بازسازی لایو اکشن لیلو و استیچ در دست ساخت است. در حال حاضر در آخرین اخبار سینما و تلویزیونبازیگر دیگری نیز به این فیلم لایو اکشن اضافه شده است. سیدنی الیزابت آگودونگ که در یک قسمت از NCIS، دو قسمت از On My Block و فیلم Infamously in Love بازی کرد، پس از قرارداد با والت دیزنی به جمع بازیگران لیلو و استیچ اضافه شد، آگودونگ در نقش نانی، خواهر این شخصیت، نقش خواهد داشت. بازی Lilo در Lilo and Stitch.

والت دیزنی اخیرا بازیگری را برای نقش نانی، خواهر شخصیت لیلو در فیلم لیلو و استیچ انتخاب کرده است.

این خانه یک حیوان خانگی غیر معمول است که در واقع یک فراری با قدرت های فوق العاده به نام استیچ است و ما همچنان شاهد دوستی عمیق بین این دو هستیم. انیمیشن Lilo & Stitch که توسط استودیوی انیمیشن سازی والت دیزنی ساخته شده بود در سال 2002 اکران شد و این انیمیشن که با نظرات و واکنش های مثبت مخاطبان و منتقدان مواجه شد توانست بیش از 273.1 میلیون فروش در گیشه داشته باشد. نامزد اسکار بهترین انیمیشن سال.

مایا کیلوها قرار است در نقش لیلو در فیلم لیلو و استیچ بازی کند و پیش از این، زک گالیفیناکیس، بازیگر سریال The Hangover، برای ایفای نقشی نامشخص به گروه بازیگران لیلو و استیچ اضافه شده بود. کمپ فلیشرکارگردان فیلم Marcel the Shell with Shoes On مسئولیت ساخت فیلم Lilo and Stitch را بر عهده دارد و این فیلم لایو اکشن از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

بخوانید  اجرای Need For Speed Unbound با نرخ 60 فریم و رزولوشن 4K تا اطلاعات بیشتر

سیدنی الیزابت آگودونگ و نانی

با این حال، هنوز ممکن است پس از تغییرات سیاست اخیر دیزنی، لیلو و استیچ به جای سرویس‌های استریم وارد سینما شوند. کریس برایت وظیفه نگارش فیلمنامه لیلو و استیچ را بر عهده دارد. دن لین و جاناتان ایریک که قبلاً به عنوان تهیه کننده در Aladdin با دیزنی کار کرده بود، تهیه کننده Lilo and Stitch خواهد بود. Lilo and Stitch داستان دختری در هاوایی به نام لیلو را روایت می کند.