رویدادهای Takeover را در تریلر جدید Need for Speed ​​Unbound نشان دهید


Criterion Studio وقایع Takeover را در تریلر جدید Need for Speed ​​Unbound نشان داد.

بسیاری از طرفداران بازی های مسابقه ای و آرکید امیدوارند که Need for Speed ​​Unbound مانند یک بازگشت باشکوه برای این سری باشد. به خصوص که استودیوی معروف Criterion این بازی را توسعه می دهد و به طرفداران قول تمرکز ویژه بر مسابقات خیابانی و سفارشی سازی گسترده و همچنین جلوه های بصری و متحرک جدید را داده است. پیش از انتشار این بازی مسابقه‌ای در کمتر از یک ماه، تیم سازنده و EA تریلر جدیدی منتشر کرده‌اند که یکی از نکات برجسته Need for Speed ​​Unbound را به نمایش می‌گذارد.

این تریلر بر نمایش وقایع Takeover تمرکز دارد. بازیکنان باید برای برنده شدن در این رویدادها، پرش در رمپ، دریفت، ترکیب شیرین کاری و موارد دیگر در حین عبور از مسیرهای چالش برانگیز، بر سرعت ها و سبک های رانندگی خاص مسلط شوند. EA در توضیح تریلر جدید توضیح می‌دهد: «رویدادهای تسخیر بازیکنان را به شلیک دریفت‌های طولانی، شکستن اشیا و اثبات مهارت‌های خود در بهترین مسابقات خیابانی Lakeshore دعوت می‌کند. “بازیکنان به سرعت و سبک سواری خاصی نیاز دارند تا نشان دهند که شایستگی رقابت در The Grand، چالش نهایی مسابقه خیابانی Lakeshore را دارند.”

دانلود فیلم آپارات

بازی Need for Speed ​​Unbound در تاریخ 2 دسامبر سال جاری بر روی پلتفرم رایانه های شخصی، کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس عرضه می شود.Xbox Series S منتشر می شود.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.