راهنمای GTA Online Cluckin' Bell Raid Money

حمله Cluckin' Bell Farm در GTA Online می تواند پس از اتمام دزدی، 500000 دلار برای شما به ارمغان بیاورد. تمام این پول با سرقت کوکائین کارتل از کارخانه مرغ و بازگرداندن آن به وینسنت به دست می آید.

مانند هر دزدی در GTA Online، می توانید حمله Cluckin' Bell Farm را بارها و بارها (پس از یک خنک شدن کوتاه) کامل کنید. این بدان معناست که تا زمانی که به انجام هر شش ماموریت دزدی ادامه دهید، منبع واقعی 500000 دلار خواهید داشت. اگر واقعاً می خواهید پتانسیل درآمد خود را با حمله به مزرعه Cluckin' Bell به حداکثر برسانید، باید از چند استراتژی کلیدی استفاده کنید که به شما امکان می دهد حمله را در کمتر از یک ساعت کامل کنید.

راهنمای زیر را برای سریع‌ترین راه تکمیل حمله بررسی کنید.

حمله Cluckin' Bell Farm را کامل کنید و به سرعت درآمد کسب کنید

اگر می خواهید حمله را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید و به سرعت درآمد زیادی کسب کنید، چند استراتژی خاص وجود دارد که باید از آنها استفاده کنید. توصیه می‌کنم برای درک کامل ماموریت‌ها ابتدا Raid را چند بار اجرا کنید، اما از این استراتژی‌ها می‌توان در اولین اجرای شما نیز استفاده کرد. می‌توانید گزارش کامل حمله ما را بخوانید تا ببینید که چگونه هر ماموریت به طور کامل انجام می‌شود.

در زیر ماموریت ها را یکی یکی مرور می کنم و سریع ترین راه را برای تکمیل آنها پیشنهاد می کنم. اگر به درستی انجام شود، حمله فقط باید حدود 50 دقیقه تا یک ساعت طول بکشد. هر بار که حمله را کامل می کنید، با 500000 دلار کنار می رویدبنابراین این یک راه خوب برای کسب درآمد 1 میلیون دلاری هر دو ساعت در GTA Online است.

ماموریت 1: صندوق اسلش

شرحی ارائه نشده است

اول از همه، شما ماموریت Slush Fund را دارید که واقعاً استراتژی مشخصی برای همراهی با آن ندارد. با این حال، برای این و تمام ماموریت های آینده، من بازی کردن را توصیه می کنم “سختی آسان.” شما در پایان حمله بدون در نظر گرفتن سختی بازی، همان مقدار پول به دست می آورید، بنابراین برای اینکه تا حد امکان سریع باشید باید مطمئن شوید که دشمنان می توانند سریع کشته شوند. با این حال، شما همان مقدار RP را دریافت نخواهید کرد، بنابراین اگر برای شما مهم است، با “سختی عادی” بازی کنید.

بخوانید  ماجراجویی ماریو در دومین تریلر فیلم The Super Mario Bros. فیلم

در Slush Fund کافی است به ساختمان پولشویی بروید، وارد ساختمان شوید، خشک کن ها را تمیز کنید تا پول بگیرید، سپس خارج شوید و به ایستگاه پولشویی برگردید. فونت Vespucci. دشمنان نیازی به حذف شدن ندارند، زیرا آنها شما را با وجود ترک شما تعقیب خواهند کرد.

ماموریت 2: شکستن و ورود

باز هم، هیچ راه واقعاً «سریع» برای انجام این مأموریت وجود ندارد. با این حال، من پیشنهاد می کنم مکان Terrorbyte و لپ تاپ را به خاطر بسپارید، به این ترتیب می توانید پس از شروع ماموریت مستقیماً به مکان آنها بروید. با بخش Terrorbyte ماموریت، می‌خواهید از سلاح‌های سنگین برای بیرون آوردن سریع‌تر پهپادها استفاده کنید. مسلسل های معمولی برای پایین آوردن آنها مشکل خواهند داشت.

شرحی ارائه نشده است

در مورد لپ تاپ، کافی است آن را از روی نیمکت کنار صاحب آن بردارید و مستقیماً به سمت وسیله نقلیه خود برگردید تا به حیاط راه آهن بروید. در حیاط قطار، هنوز راهی قابل اعتماد برای گرفتن کلید قطار پیدا نکرده ام. برای من معمولاً با دشمنی روبرو می شود وسط حیاط، کنار تریلر و جعبه قرمز. با این حال، ممکن است برای شما متفاوت باشد، بنابراین تا زمانی که آن را پیدا نکنید، دشمنان را از بین ببرید.

بقیه ماموریت را نمی توان سریعتر از حد معمول انجام داد. فقط مطمئن شوید که در قطار نمیرید و دستگاه هک خود را در زمان مناسب بیرون بیاورید.

ماموریت 3: سلاح های پنهان

اینجاست که استراتژی‌ها شروع به بازی می‌کنند. برای ماموریت سلاح‌های مخفی، می‌خواهید به نقطه ج، و نقطه C به تنهایی. حتی به نکات دیگر هم خود را خسته نکنید، زیرا نقطه C بهترین سلاح ها و تجهیزات را دارد. با این حال، قبل از رفتن به آنجا، باید مطمئن شوید که یک وسیله نقلیه زرهی یا یک وسیله نقلیه سریع دارید.

نقطه C محل استقرار شبه نظامیان است و در فرودگاه واقع شده است. سلاح ها در داخل آشیانه قرار دارند در حالی که تجهیزات روی آسفالت هستند. می‌خواهید ابتدا مستقیماً داخل آشیانه رانندگی کنید، سلاح‌ها را جمع‌آوری کنید، سپس به سمت آسفالت بروید. وسایل را در آنجا بگیرید و بروید، حتی با دشمنان هم زحمت ندهید، مگر اینکه مجبور شوید آنها را بکشید.

ماموریت مخفی سلاح در GTA آنلاینماموریت مخفی سلاح در GTA آنلاین
ماموریت مخفی سلاح در GTA آنلاین

اگرچه از نظر فنی به دست آوردن نقطه A برای سلاح ها و تجهیزات آسان تر است، اما فقط زره سبک خواهید داشت. این می تواند باعث ایجاد برخی مشکلات شود، به خصوص اگر به صورت انفرادی بازی می کنید، زیرا دشمنان شروع به افزایش می کنند. اگر وسیله نقلیه مناسبی دارید، نقطه C می تواند به همان سرعت باشد و تجهیزات بهتری دریافت کنید.

بخوانید  نسخه های مختلف مرد عنکبوتی را در تریلر جدید Spider-Man 2 مشاهده کنید

ماموریت 4: ضربه بزنید و بدوید

Hit and Run یکی از سریع ترین ماموریت ها در حمله است، اگر می دانید چه کاری باید انجام دهید. برای ماموریت، شما می خواهید بروید نقطه الف، خانه باند مارابونتا گرانده. مهم نیست کدام وسیله نقلیه را می آورید، زیرا به زودی یک وسیله نقلیه جدید را در هر صورت رانندگی خواهید کرد.

وقتی به نقطه A رسیدید، مستقیماً به گاراژ روبروی متل بروید. به سمت راست گاراژ بروید و یک جعبه برق خاکستری را در نیمه راه دیوار خواهید دید. جعبه را از وسیله نقلیه خود شلیک کنید و گاراژ باز می شود و وسیله نقلیه فرار داخل آن آشکار می شود.

ماموریت را در GTA Online اجرا کنیدماموریت را در GTA Online اجرا کنید
ماموریت را در GTA Online اجرا کنید

وسیله نقلیه فرار ممکن است یکی از چند ماشین باشد (مال من یک لاله دکلاس بود). سوار وسیله نقلیه خود شوید و بدون توجه به دشمنان از گاراژ خارج شوید. در ماشین، به سمت خطوط راه آهن رانندگی کنید، که بعد از پالایشگاه و شمال گاراژ هستند. جاده را تا زمانی که خط راه آهن را ببینید بالا بروید. به سمت آنها بروید و مسیرهای غرب را دنبال کنید. این باعث می‌شود هیچ ماشین دشمنی شما را دنبال نکند و مسیر سریع‌تری به گاراژ وینسنت است.

ماموریت 5: جنایت آشفته

ماموریت پنجم بسیار ساده است. مطمئن شوید که یک وسیله نقلیه سریع با این حال، قبل از شروع ماموریت. شما می خواهید اولین ون را که می بینید هک کنید، سپس مستقیماً به ون دوم بروید. با این یکی، راننده و هر کس دیگری که داخل آن است را پس از هک بکشید. هنگامی که این کار را انجام می دهید، باید بتوانید یونیفرم Cluckin' Bell را تجهیز کنید که بقیه ماموریت را آسان تر می کند.

Mission Disorganized Crime در GTA OnlineMission Disorganized Crime در GTA Online
Mission Disorganized Crime در GTA Online

با پوشیدن لباس، به گاراژ کارتل، ترجیحا با یک سلاح بی صدا. بی سر و صدا شروع به حذف نگهبانان کنید و سپس کامیون ها را در نزدیکی نگهبانانی که می کشید خراب کنید. با رفتن به کاپوت و کشیدن سیم می توانید کامیون ها را خراب کنید.

پس از خراب شدن پنج کامیون، به پشت گاراژ بروید و حذف تصاویر نظارت تصویری. اگر می خواهید ششمین و آخرین ماموریت تا حد امکان بدون دردسر باشد، باید این کار را انجام دهید.

بخوانید  SF2 Turbo رایگان برای دارندگان Street Fighter 5 در Street Fighter 6

ماموریت 6: صحنه جنایت

در ششمین و آخرین ماموریت Cluckin' Bell Farm Raid، باید به کارخانه مرغ بروید و کوکائین را از کارتل بدزدید. اگر در ماموریت قبلی فیلم دوربین مدار بسته را پاک کرده باشید، می توانید بدون شناسایی وارد کارخانه شوید. این امر ضروری است، زیرا اگر تصاویر را پاک نکنید، نگهبانان بلافاصله شما را ازدحام خواهند کرد.

در کارخانه، وارد اتاق سمت راست انبار شوید. در این اتاق به طور خاص، کلیدهای دفتر را که روی میز سمت راست قرار دارند جمع آوری کنید. در مرحله بعد، به سمت عقب بروید و وارد زیرزمین شوید. نگهبانان و دانشمندان داخل را بکشید و کوکائین را از قفسه ها و میزها غارت کنید.

ماموریت صحنه جنایت در GTA Onlineماموریت صحنه جنایت در GTA Online
ماموریت صحنه جنایت در GTA Online

از زیرزمین خارج شده و بیشتر برگردید تا وارد گاراژی شوید که از طریق صفحه کلیدی که در سمت راست درب گاراژ قرار دارد کنترل می شود. از سمت راست عقب گاراژ یک میله بردارید و فقط ظرف وسط را باز کنید. ظروف دیگر حاوی چیزی نیستند.

جستجو در جعبه ها ...جستجو در جعبه ها ...
جستجو در جعبه ها …

از گاراژ خارج شوید سپس با استفاده از کلیدهای دفتر خود برای باز کردن در به دفتر بروید. از دستگاه هک خود برای بازدید از سه رایانه موجود در اتاق بعدی استفاده کنید، سپس کد گاوصندوق را وارد کنید: 59، 97، 98. غارت را داخل آن ببرید و به پشت کارخانه بروید. به دو جعبه برق شلیک کنید تا درب گاراژ را باز کنید و به سمت وسیله نقلیه فرار خود بپرید.

...پس برو بیرون!...پس برو بیرون!
…پس برو بیرون!

در داخل وسیله نقلیه، شما باید مستقیماً روی آن برانید راه آهنضمن اطمینان به سمت راست رانندگی کنید. در جهت مخالف نشانگر جستجوی شما خواهد بود، اما نگران آن نباشید. به رانندگی در ریل قطار ادامه دهید و در نهایت خواهید دید که پلیس از تعقیب شما دست می کشد. در نهایت باید مسیرها را ترک کنید زیرا آنها از قفل Vincent's Lock عبور می کنند، اما به اندازه کافی به مقصد خود نزدیک خواهید شد که اهمیتی نخواهد داشت.

و این به حمله به مزرعه کلاکین بل پایان می دهد. با استفاده از این استراتژی‌ها، من توانستم حمله را در حدود 55 دقیقه به پایان برسانم، اما اگر زمان را برای کشتن چند دشمن تلف نمی‌کردم، می‌توانست سرعت آن را افزایش دهد.