خلاصه بازی های PSVR2 در رویداد پلی استیشن


بخشی از مراسم امشب پلی استیشن به بازی های PSVR2 اختصاص داشت و در این مطلب به خلاصه ای از بازی های معرفی شده خواهیم پرداخت.

قبل از شروع رویداد پلی استیشن مشخص بود که شاهد بازی ها و معرفی های جدیدی خواهیم بود و در کنار این موضوع، کاربران و علاقه مندان به هدست واقعیت مجازی سونی نیز می توانند از محصولات آینده هدست PSVR2 دیدن کنند. حال در ویترین پلی استیشن علاوه بر نمایش بازی های مختلف کوچک و بزرگ، شاهد معرفی چند بازی پلی استیشن وی آر ۲ بوده ایم.

پوستر بازی Arizona Sunshine II

معرفی بازی های پلی استیشن وی آر ۲ با دموی بازی Resident Evil 4 آغاز شد و حالت VR بازی نیز در دست ساخت است. با این حال، کاربران PSVR2 و زامبی گرا می توانند Arizona Sunshine II را در اواخر امسال تجربه کنند.

سربازان بازی Crossfire Sierra Squad

البته این رویداد محتوایی برای کاربران شوتر نیز داشت. در ادامه معرفی بازی های PSVR2، شاهد تریلر جدید بازی Crossfire Sierra Squad بوده ایم و هنوز تاریخ انتشار دقیقی از این بازی در دسترس نیست.

شخصیت اصلی بازی سیناپس

همچنین اعلام شد که بازی Synapse در تاریخ 13 جولای بر روی پلی استیشن وی آر 2 عرضه خواهد شد.

سابر را بزن

آخرین مورد Beat Saber بود که در نهایت به هدست واقعیت مجازی سونی راه یافت. کاربران می توانند از امروز این بازی را تجربه کنند و یک بسته الحاقی با محوریت موسیقی کوئین برای بازی در دسترس قرار گرفته است.

بخوانید  در اولین تریلر سریال کوتاه The Crowded Room به گذشته مرموز تام هالند نگاه کنید