جوایز Trials Of Osiris این هفته در Destiny 2 (2 تا 6 دسامبر)

به لطف تغییرات زیادی در Trials در سال جاری، درک حالت کمی ساده تر از گذشته است. Trials of Osiris اکنون دارای خواستگاری است، بنابراین شما می توانید به مسابقات بپرید حتی اگر یک تیم کامل سه نفره برای مقابله با آن ندارید. مجوز آزمایشی شما – کارتی که از Saint-14 خریداری می کنید و به شما امکان دسترسی به حالت و ردیابی پیروزی های شما را می دهد – اکنون این کار را انجام می دهد. نه باخت های خود را دنبال کنید تا بتوانید به بازی ادامه دهید و حتی اگر در یک دویدن واضح باختید، به بازی کردن ادامه دهید و پاداش بگیرید. Bungie همچنین Trials را به گونه‌ای تنظیم کرده است که بر اساس تعداد آن‌ها جوایزی کسب کنید آستینبه جای مسابقات، شما در طول جلسه خود برنده شده اید و یک سیستم شهرت شبیه به Crucible و Gambit اضافه کرده اید، که دریافت برخی از غارت های منحصر به فرد Trials of Osiris را آسان تر می کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

سلاح های آزمایشی اکنون ویژگی اشتیاق اولیه را دارند. هنگامی که آخرین عضو زنده یک تیم هستید یا به صورت انفرادی در حال دویدن هستید، به شما کمک هدف، سرعت بارگیری مجدد، ثبات و برد تپانچه Trials خود را افزایش می دهد. شما همچنین می توانید به ویژگی Crucible Origin، One Quiet Moment ارتقا دهید، که به طور چشمگیری سرعت بارگیری مجدد سلاح شما را هنگام بارگیری مجدد در خارج از جنگ بهبود می بخشد.

بخوانید  شارپ ساخت صفحه نمایش LCD برای کنسول بازی جدید را تایید کرد
مانند همیشه، آزمایش‌ها از بازنشانی روزانه در روز جمعه در ساعت 10:00 به وقت PT / 1:00 بعد از ظهر به وقت شرقی تا بازنشانی هفتگی در همان زمان سه‌شنبه بعد در دسترس هستند. در طول این مدت، شما همچنین می توانید از Xur دیدن کنید تا ببینید او چه Exotics می فروشد. حتماً از Saint-14 در برج دیدن کنید تا یک کارت Trials را انتخاب کنید، که پاداش‌های خاصی را به شما دیکته می‌کند (مثلاً اگر در نقاط عطف خاصی پاداش دریافت می‌کنید یا اگر ضرری بخشیده می‌شود).

این شروع یک آخر هفته جدید در Trials of Osiris است، و اگر برای به دست آوردن آغوش آرزوی عایشه و حسرت رید مبارزه کرده اید، این آخرین آخر هفته شما خواهد بود که یکی از این ها را دریافت می کنید. سلاح های ماهر قبل از بازیافت . از استخر غارت در اینجا می توانید بازی Trials of Osiris را در این آخر هفته بازی کنید و چه سلاح هایی را می توانید بدست آورید.

Trials of Osiris یک حالت PvP آخر هفته است که از بازنشانی روزانه جمعه تا بازنشانی هفتگی سه شنبه را شامل می شود و به شما چهار روز فرصت می دهد تا در آن شرکت کنید. هدف شما در Trials این است که شما و دو بازیکن دیگر در تیم خود یک دوره “بی عیب” را کامل کنید، که در آن هفت بازی را بدون باخت برنده شوید.

در نهایت، برای شرکت در حالت، Trial Engrams دریافت خواهید کرد، که می‌توانید در آخر هفته که آن‌ها را دریافت می‌کنید، با Saint-14 آن‌ها را نقد کنید. می‌توانید این انگرام‌ها را برای به دست آوردن تکه‌های خاصی از لوت تغییر دهید، یا شانس خود را با قطره‌های تصادفی امتحان کنید که موارد موجود در لوت استخر شما را گسترش می‌دهد. بنابراین حتی اگر به تنهایی تمام تلاش خود را انجام دهید، راه های زیادی برای به دست آوردن وسایل جدید وجود دارد.

بخوانید  خرید بلیط لحظه آخری تهران به فرانکفورت

بدون عیب بروید و یک سفر به فانوس دریایی کسب خواهید کرد و جوایز ویژه از جمله سلاح های جدید Adept دریافت خواهید کرد. این‌ها پاداش‌های آماری اضافی دارند، که آن‌ها را به یکی از جذاب‌ترین آیتم‌هایی تبدیل می‌کند که می‌توانید در دستان خود داشته باشید.

نقشه: تایید می شود

  • رتبه 4: ارتقاء ماژول x 2
  • رتبه 7: Enhancement Prism x 3
  • رتبه 10 شهرت: سلاح آزمایشی (تغییر برای هر بازنشانی رتبه)
  • رتبه 13: ارتقاء ماژول x 2
  • رتبه 16 شهرت: سلاح آزمایشی (تغییر برای هر بازنشانی رتبه)
  • پاداش بی عیب و نقص: عفو (ماهر)