مشخص نیست که آیا خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت می تواند قبل از تاریخ انتشار ژوئن محقق شود یا خیر. اگر چنین است، Diablo 4 کاندیدای اصلی برای آمدن به Game Pass است.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

به روز رسانی لومیا کاربر توییتر ظاهرا یک لیست مخفی در فروشگاه مایکروسافت پیدا شده است که تاریخ انتشار Diablo 4 را فاش می کند.در Xbox ظاهراً این بازی 80 گیگابایت حجم دارد و در سه نسخه مختلف عرضه می شود: استاندارد، دیجیتال لوکس و نهایی.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

Diablo 4 در ابتدا در BlizzCon 2019 معرفی شد. خزنده سیاهچال برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X|S عرضه می شود.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.همه این اطلاعات با گزارشی از نوامبر که Diablo 4 در ماه آوریل عرضه خواهد شد، به خوبی مطابقت دارد. همچنین در آن زمان اعلام شد که بازی اکشن-RPG در The Game Awards با پیش‌سفارش به زودی پس از باز شدن ظاهر می‌شود.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

متاسفم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

Windows Central اضافه کرد که پیش‌سفارش‌ها دسترسی زودهنگام به نسخه بتای باز را در بهار، احتمالاً آوریل، فراهم می‌کند. این سایت همچنین گفت که روزنامه نگاران و اینفلوئنسرها در حال حاضر در حال پخش نسخه بتای بسته Diablo 4 هستند، به طور خاص به این نکته اشاره کردند که “بسیار خارق العاده به نظر می رسد.”

اکتیویژن بلیزارد Diablo 4 را در 5 ژوئن 2023 منتشر خواهد کرد. ظاهراً بازی اکشن-RPG در مراسم The Game Awards در کانون توجه قرار خواهد گرفت، جایی که تاریخ و پیش‌فروش آن اعلام می‌شود.

دیابلو IV | به‌روزرسانی توسعه‌دهنده: بازی بتا بسته شد