برخی از بازیکنان پوکمون اسکارلت و ویولت درخواست بازپرداخت می کنندانتشار Pokemon Scarlet and Violet با باگ‌هایی مواجه بود، از اشکالات گرافیکی عجیب، سوء استفاده‌های مفید گرفته تا مجموعه‌ای خسته‌کننده‌تر از خرابی‌های گیم‌پلی و مشکلات عملکرد. علاوه بر شکایت در مورد طراحی بازی، برخی از طرفداران تصمیم گرفته اند برای نسخه های Pokemon Scarlet و Pokemon Violet درخواست بازپرداخت کنند.

مدت کوتاهی پس از راه اندازی بازی، سیم ها شروع به ظاهر شدن کردند در Pokemon subreddit با بازیکنانی که تلاش های خود را برای درخواست بازپرداخت از خدمات مشتریان نینتندو بازگو می کنند. اگرچه فروشگاه اینترنتی نینتندو یک سیاست ثابت دارد که بازپرداخت وجه را به دلیل تغییر عقیده، خرید تصادفی، یا به دلیل اینکه بازیکنان بازی را دوست ندارند، ممنوع می کند، بازپرداخت محصولات معیوب را رعایت می کند.

بازیکنان باید از خدمات مشتری برای درخواست بازپرداخت استفاده کنند، جایی که با نماینده نینتندو صحبت می کنند تا پرونده خود را مطرح کنند. اکثر کاربران Reddit که در مورد بازپرداخت موفقیت آمیز پست ارسال کرده اند، می گویند از مشکلات عملکرد و خرابی های بازی استفاده کرده اند تا ادعا کنند بازی دارای نقص است و نیاز به بازپرداخت دارد. کاربر u/Hotdog_Daddy حتی ادعا کرد که “نماینده در واقع به من گفت که با توجه به شرایط مربوط به وضعیت Pokemon S/V، او پرونده من را مطرح می کند تا مطمئن شود بازپرداخت تایید شده است.”

تاکنون، بازیکنان بازپرداخت موفقیت‌آمیز را در تعدادی از مناطق گزارش کرده‌اند، با برخی از کشورها قوانین قوی حمایت از مصرف‌کننده که به مشتریان اجازه می‌دهد در مواردی که محصول معیوب یا متفاوت از آنچه در فهرست اعلام شده است، بازپرداخت شود. با این حال، همه متقاضیان بازپرداخت موفق نبودند، و دیگران گفتند که فرآیند پذیرش آنها برای بازپرداخت عمداً دشوار است.

نینتندو در حال حاضر هیچ بیانیه رسمی در مورد بازپرداخت پوکمون منتشر نکرده است. در حالی که شکایات در مورد مشکلات عملکرد گسترده بوده است، Pokemon Violet و Scarlet بعید است به همان سطح گسترده بازپرداختی برسند که Cyberpunk 2077 را وادار به ارائه یک پنجره بازپرداخت بدون قید و شرط پس از انتشار کرد. با وجود مشکلاتی که دارد، Pokemon Violet و Scarlet از زمان انتشار تعداد زیادی واحد فروخته اند و نه تنها برای سری Pokemon، بلکه برای بازی های نینتندو به طور کلی رکوردهایی را به ثبت رسانده اند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.