با هکرهای پشت پروژه Resident Evil 4 HD آشنا شوید که ساخت آن 8 سال طول کشید

اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید!

او می‌گوید: «من دو ساعت وقت گذاشتم تا یک اثر شعله شمع را جابجا کنم و نمی‌دانستم چه چیزی را تغییر می‌دهم. من حتی نمی‌دانستم ممیز شناور چیست.

آلبرت مارین گاراو یکی از طرفداران قدیمی رزیدنت اویل است که وارد مودینگ بازی شده است. در طول سال‌ها، او سرگرمی جمع‌آوری دارایی‌هایی را ایجاد کرد که در بسیاری از بهترین آثار این مجموعه از جمله آهنگ‌های موسیقی از پیش رندر شده، بافت‌ها و پس‌زمینه ظاهر شده بودند. او مخازن این دارایی ها را عمدتاً برای سرگرمی خود ایجاد کرد. زمانی که کار بر روی RE4 را شروع کرد، متوجه شد که بسیاری از بافت های بازی تار و وضوح پایینی دارند. با این حال، تا زمانی که اولین پورت رایانه شخصی بازی منتشر شد، متوجه شد که فقط می تواند فیلم را از بازی بیرون بکشد، در واقع، حتی می تواند خودش آن را تغییر دهد. حالا کتابخانه اش کاربرد عملی داشت.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

امروز، مارین گاراو در صنعت بازی به صورت حرفه ای کار می کند – در واقع، او در حال گذراندن یک دوره انیمیشن سه بعدی، همراه با یک کنسرت معمولی است. او می گوید که حرفه جدید خود را مدیون پروژه Resident Evil 4 HD و طرفدارانی است که آن را ممکن کردند. حتی در حال حاضر، هنوز کار زیادی برای انجام دادن روی آن وجود دارد. او می‌گوید: «ما خدمات مشتری نداریم، اما وقتی زمان داشته باشیم هر کاری که می‌توانیم انجام می‌دهیم. «آیا ما کمال گرا هستیم؟ آیا ما دیوانه ایم؟ شاید هر دو. اما به هر حال من با آن خوب هستم.

پس از کمی تحقیق، او متوجه شد که کپکام فیلم هایی از قلعه های معروف در سراسر اروپا، از جمله کشور زادگاهش اسپانیا به دست آورده است. مارین گاراو به سویا و بعداً ولز سفر کرد تا از همه این مکان‌ها، که شامل درها، پنجره‌ها، دیوارها، نقش برجسته‌های زینتی و صخره‌ای بزرگ بود، عکس بگیرد.

Marin Garau به GameSpot گفت: «زمانی که اولین پورت RE4 در سال 2007 منتشر شد، من واقعاً تحت تأثیر این قرار گرفتم که چگونه می توان بازی را تغییر داد. “تکسچرها تصاویر ساده TGA بودند، به این معنی که می توانم از کامپایل کردن دارایی های بازی به بهبود آنها بروم. من یک بسته بافت برای بازی ایجاد کردم، که واضح است که هیچ ارتباطی با پروژه HD ندارد.”