بازگشت به سیاره میمون ها در اولین تریلر فیلم Kingdom of the Planet of the Apes


استودیو قرن بیستم امروز اولین تریلر فیلم Kingdom of the Planet of the Apes را منتشر کرد که وعده یک بازگشت درخشان به مجموعه سیاره میمون‌ها را می‌دهد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر قسمت جدید فیلم Planet of the Apes منتشر شده است. استودیوی قرن بیستم و والت دیزنی امروز اولین تریلر فیلم Kingdom of the Planet of the Apes را منتشر کرده‌اند که در این تریلر به دنیای سیاره میمون‌ها بازگشته‌ایم و در آن شاهد نمایش اولین تصاویر رسمی آن هستیم. در طول تریلر دوستی یک میمون با یک عقاب، شکار انسان‌ها توسط میمون‌ها، به اسارت گرفته شدن انسان‌ها توسط میمون‌ها و حتی مبارزه بین گروه‌های مختلف میمون‌ها که اکنون بسیار باهوش‌تر شده‌اند و می‌توانند راحت صحبت کنند، نمایش داده می‌شود و در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را تماشا کنید:

دانلود از آپارات | تماشا از یوتیوب

اوون تیگ، فریا آلن، پیتر میکون، ایکا دارویل، کوین دورند، نیل سندیلندز، تراویس جفری، سارا وایزمن، لیدیا پکهام، راس ساموئل، دیچن لاچمن، ولد آبزگی و ویلیام اچ میسی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Kingdom of the Planet of the Apes حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین اولین پوستر فیلم پادشاهی سیاره میمون‌ها هم منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

اولین پوستر فیلم Kingdom of the Planet of the Apes

اتفاقات این فیلم قرار است پس از حوادث فیلم War for the Planet of the Apes جریان داشته باشد و از این فیلم به‌عنوان شروع یک حماسه جدید در دنیای سیاره میمون‌ها یاد شده است. گفته می‌شود که در فیلم Kingdom of the Planet of the Apes یک میمون گروه‌های دیگر را وادار می‌کند تا فناوری انسانی را پیدا کنند؛ درحالی‌که میمونی دیگر تنها نظاره‌گر گرفته شدن قبیله‌اش است، سفری را برای یافتن آزادی آغاز می‌کند.

بخوانید  دنباله Cyberpunk 2077 داستان مفصل تری خواهد داشت

یک زن جوان کلید جستجوی اولی است، اگرچه او برنامه‌های خودش را دارد. وظیفه کارگردانی فیلم Kingdom of the Planet of the Apes بر عهده وس بال، کارگردان سه‌گانه فیلم Maze Runner خواهد بود که علاوه‌بر کارگردانی، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم جدید سیاره میمون‌ها را به‌همراه جاش فریدمن با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم War of the Worlds، ریک جافا با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Rise of the Planet of the Apes و آماندا سیلور با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Jurassic World بر عهده داشته است.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes برای اکران در تاریخ ۲۴ می ۲۰۲۴ (۴ خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.