اولین واکنش‌های فلش بسیار هیجان‌انگیز است: “مشاهده کنید و هیپ را شکست دهید”

آره #فلش به طور قانونی عالی است! این لحظات منحصر به فرد هیجان انگیز، سرگرم کننده و خلاقانه ای را ارائه می دهد که من در میلیون ها فیلم ابرقهرمانی دیگر ندیده ام. به لوگوی برادران وارنر لبخند زدم. پیدا کردم و حتی چیزهایی را با الهام از فیلم هایی که دوست نداشتم پیدا کردم. pic.twitter.com/B5vFyFBBcl

– اریک گلدمن (@TheEricGoldman) 26 آوریل 2023

اما هرگز پاسخ کاملاً مشتاقانه نبود. جف اسنایدر، روزنامه‌نگار قدیمی، از قسمت‌های اولیه لذت می‌برد، اما فکر می‌کرد که در نهایت با ادامه‌اش از بین می‌رود.

در همین حال، اریک دیویس از فاندانگو و راتن تومیتوز، فلش را “یک چیز بی‌زمان” خطاب کرد که او را “در پایان به گریه انداخت.” و اومبرتو گونزالس از قهرمان هالیوود گفت این فیلم “بزرگترین فیلم دی سی در 30 سال گذشته” است که توسط کریستوفر نولان کارگردانی نشده است و گفت که “بسیار مبتکرانه” است.

#فلش بسیار عالی است، و اکنون برای من منطقی است که چرا DC این یکی را حذف نکرد. مایکل کیتون… بوسه سرآشپز است. متوجه نشده بودم که هنوز چقدر در زندگی ام به بتمن کیتون نیاز دارم. چند لحظه واقعاً تکان دهنده اینجا. Sasha Calle عالی است – من می خواهم بیشتر ببینم! pic.twitter.com/2DYhSKMfyI

– جنا بوش (@JennaBusch) 26 آوریل 2023

یکی از این پاسخ‌های مثبت از جانب کسی جز ویرایشگر GameSpot، کریس هاینر، دریافت کرد که گفت: «کیتون هر چیزی را که می‌خواهید ارائه می‌کند» و این فیلم «با هیاهوها مطابقت دارد و از آن فراتر می‌رود».