Zelda: Tears of the Kingdom’s رده بندی سنی مشخص شد

دارای گواهینامه ESRB+E10 (مناسب برای افراد بالای 10 سال) را برای The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در نظر بگیرید. تذکر و هشدار نسبت به “خشونت خارق العاده” و “مضامین کمی وسوسه انگیز”. نسخه قبلی این سری نیز پس از انتشار همین امتیاز را دریافت کرد. البته تا زمان نگارش این خبر، امتیاز آخرین نسخه از سری بازی های Zelda در سایت ESRB قرار نگرفته و قابل مشاهده نیست. طبقه بندی ذکر شده در صفحه eShop این اثر در سایت نینتندو قابل مشاهده است. دوستان عزیز می توانید تصویر مربوطه را در زیر مشاهده نمایید.

وقوع این مورد قابل توجه است. زیرا طبقه بندی آثار بازی های ویدیویی زمانی اتفاق می افتد که اثر مورد نظر به تاریخ انتشار نزدیک باشد. رتبه بندی ESRB از The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ممکن است نگرانی هایی را که افراد در صنعت بازی در مورد انتشار دیرهنگام این کتاب داشته باشند برطرف کند. از سوی دیگر، این کار نیمه پاییز امسال توسط رتبه بندی شده توسط هیئت رده بندی و نظارت بازی های ویدیویی کره جنوبی. Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برای انتشار در تاریخ 12 می 2023 (22 می 1402) برنامه ریزی شده است و به طور انحصاری برای بازیکنان کنسول نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود.

نظرت چیه عزیزم؟ چه انتظاری از این بازی دارید؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با یک گیمر به اشتراک بگذارید.

تصویری از The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در فروشگاه نینتندو

بدون شک می توان The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom را یکی از مورد انتظارترین آثار صنعت بازی نامید. این اثر از زمان معرفی رسمی و به عنوان دنباله رسمی بازی، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است Legend of Zelda: Breath of the Wild مشخص است که در سال 2017 از نینتندو برای عموم منتشر شده است، حال در جدیدترین اخبار دنیای بازی به نظر می رسد که اثر مذکور توسط سیستم رتبه بندی بازی های ویدیویی (ESRB) رتبه بندی شده است. ) در منطقه آمریکای شمالی.

بخوانید  انیمه ابرقهرمانی My Hero Academia بیشتر شبیه پسران است تا انیمه شونن، کیپ کمیک
به نظر می رسد رده سنی بازی مورد انتظار The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom توسط سازمان ESRB اعلام شده است.