Zelda: Tears Of The Kingdom Player سلاحی را می سازد که از Metal Gear پیشی می گیرد

بازیکنان The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom از زمان عرضه، خلاقیت‌های وحشیانه‌ای را در بازی ایجاد کرده‌اند، اما این ساخته خاص از هر چیزی که تاکنون دیده‌ایم فراتر رفته است. در توییتر، کاربر Uran120 نه تنها یک کپی از متال گیر رکس نمادین متال گیر سالید از سال 1998 را رونمایی کرد، بلکه یک کاربردی یکی هم این با یک مار Linkquid بدون پیراهن کامل است، که آماده است تا با هر کسی که در بالای خلقت است در یک نزاع بدون پیراهن مبارزه کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

خبر مهم PlayStation Showcase در این هفته رونمایی از Metal Gear Solid Delta: Snake Eater بود، بازسازی Metal Gear Solid که داستان اصلی و صداپیشگان را دست نخورده نگه می‌دارد و گیم‌پلی و جلوه‌های بصری را بهبود می‌بخشد. این نسخه جدید Snake Eater به صورت مخفیانه روی رایانه های شخصی، PS5 و Xbox Series X عرضه می شود | S، اما هنوز پنجره خروجی برای آن وجود ندارد.

در این مرحله، دیدن بازیکنان TOTK که با استفاده از توانایی‌های Ultrahand و Fuse بازی با فناوری یدکی Zonaite، چیز جدیدی را سرهم می‌کنند، جای تعجب نیست، اما هر هفته یک افشای جدید دارد. تا کنون، بازیکنان از سیستم‌های بازی جدید برای ایجاد پلتفرم‌های سلاح مداری، ابزارهای شکنجه برای Koroks و غیره استفاده کرده‌اند.

در دیگر اخبار متال گیر، طرفداران دلیلی برای خوشحالی دارند. Metal Gear Solid Master Collection Volume One – ریمستر HD سه بازی اول MGS – در پاییز 2023 بر روی «جدیدترین پلتفرم‌ها» عرضه خواهد شد.

بخوانید  بنر آهنین Destiny 2 به صورت زنده است: جوایز، چالش‌ها، و نحوه به حداکثر رساندن شهرت

اگر به دنبال تسلط بر TOTK Zonaite دوران صنعتی هستید، می‌توانید وب‌سایت Zelda Builds را بررسی کنید، که به طور مرتب با خلاقیت‌های جدید از جامعه طرفداران Zelda به‌روزرسانی می‌شود. همچنین می توانید راهنمای ساخت خودکار ما را بررسی کنید تا ببینید چگونه می توانید از این توانایی قدرتمند در داخل بازی استفاده کنید.