Zelda: Tears Of The Kingdom – راهنمای معماهای معبد Tadarok

برای اولین پازل، از توانایی Ultrahand خود برای بلند کردن مکعب سمت راست خود و قرار دادن آن در آب استفاده کنید. به سادگی روی مکعب بپرید تا به طرف دیگر بروید تا دچار برق گرفتگی نشوید.

مکعب را در آب قرار دهید و از آن برای عبور استفاده کنید.
مکعب را در آب قرار دهید و از آن برای عبور استفاده کنید.

حالا برای قسمت مشکل: روی طاقچه قرار بگیرید و از توانایی Ultrahand خود برای بلند کردن دو مکعب از آب استفاده کنید و آنها را روی طاقچه ای که روی آن ایستاده اید قرار دهید. سپس، دوباره از Ultrahand خود استفاده کنید تا دو مکعب را در سمت راست مکعب برق دار قرار دهید که شعله را مسدود می کند. می بایست شبیه به این باشه.

مطمئن شوید که مکعب ها از سمت راست آویزان هستند تا بتوانید بالا بروید.
مطمئن شوید که مکعب ها از سمت راست آویزان هستند تا بتوانید بالا بروید.

این به شما امکان می دهد مکعب ها را در آب قرار دهید و به سمت طاقچه بپرید.

این به شما این امکان را می دهد که از توانایی Ascend خود برای بالا رفتن از هر سه مکعب و پرش روی طاقچه استفاده کنید. هنگامی که آنجا هستید، می توانید نور برکت خود را مطالبه کنید و معبد Tadarok را در Zelda: Tears of the Kingdom تکمیل خواهید کرد.

هنگامی که در هوا هستید، از میان آبشار سر بخورید. در پایین، یک طاقچه را پیدا خواهید کرد که می توانید روی آن فرود بیایید. پس از فرود به سمت چپ حرکت کرده و از غار عبور کنید تا با حرم تاداروک روبرو شوید. پس از داخل شدن، باید راه خود را از میان پازل های آتش و آب بگذرانید. خوشبختانه، آنها خیلی سخت نیستند.

همانطور که به مکان نشان داده شده در نقشه بالا می روید، یک آبشار بزرگ را می بینید که به حجم عظیمی از آب به نام رودخانه مردگان تغذیه می کند. شما باید به بالای کوه بروید و سپس با پاراگلایدر خود بپرید.

بخوانید  نام سریال Alien فاش شد

برای قسمت بعدی پازل Tadarok Shrine، باید با بدن آب در سمت راست قفسه سینه روبرو شوید. از Ultrahand خود استفاده کنید تا مکعب الکتریکی شده را از آب بیرون بیاورید و آن را روی لبه بالا قرار دهید تا جلوی شعله ها گرفته شود.

حالا مکعب اصلی و تکه یخ را بردارید. می خواهید یخ را روی مکعب اصلی قرار دهید و آنها را وصل کنید. اما، شما باید آن را کمی در لبه سمت راست گیر کنید. می بایست شبیه به این باشه.

مطمئن شوید که تکه یخ در سمت راست مکعب پایینی قرار دارد تا زیر لبه قرار بگیرد.
مطمئن شوید که تکه یخ در سمت راست مکعب پایینی قرار دارد تا زیر لبه قرار بگیرد.

هنگامی که در سمت دیگر قرار گرفتید، از Ultrahand خود استفاده کنید تا مکعب را از آب بیرون بیاورید و از آن برای جلوگیری از شعله سمت چپ استفاده کنید. این اجازه می دهد تا یک یخ سقوط کند. مطمئن شوید که یک مکعب کامل به دست می آورید، نه یک مکعب نیمه ذوب شده.

مطمئن شوید که یک مکعب یخ کامل دارید.
مطمئن شوید که یک مکعب یخ کامل دارید.

ما راهنماهای بسیار بیشتری در مرکز راهنمای Tears of the Kingdom خود داریم، از جمله نقشه همه مکان‌های زیارتگاه و راهنماهای معمای انفرادی بیشتر.

مکعب یخ را با Ultrahand خود بردارید و آن را به گوشه سمت چپ پشتی بیاورید تا یخ پنهان را بدست آورید. قفسه سینه. از مکعب برای پرش به لبه استفاده کنید و قفسه سینه را برای یک سپر زونایت قدرتمند باز کنید.

از یخ برای بالا رفتن از طاقچه و گرفتن سینه استفاده کنید.
از یخ برای بالا رفتن از طاقچه و گرفتن سینه استفاده کنید.

معبد The Zelda: Tears of the Kingdom Tadarok در منطقه Grand Plateau واقع شده است. در نزدیکی رودخانه مردگان قرار دارد و پشت یک آبشار پنهان شده است.

معبد Tadarok در منطقه Grand Plateau واقع شده است.
معبد Tadarok در منطقه Grand Plateau واقع شده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  تریلر بازی Marvel's Spider-Man 2 با استقبال خوبی روبرو شد

معمای معبد The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Tadarok یکی از گیج کننده ترین بازی ها است. نه تنها پیدا کردن آن سخت است، بلکه باید از توانایی های خود برای حرکت در پازل های آتش و آب استفاده کنید. آب در اینجا یک مرور کلی از نحوه تکمیل پازل Tadarok Shrine آورده شده است.

چگونه معمای معبد Tadarok را در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom حل کنیم

تحریریه مجله بازی یک گیمر