Zelda: Tears Of The Kingdom با جایزه پیش‌سفارش چنگال و قاشق در ژاپن ارائه می‌شودThe Legend of Zelda: Tears of the Kingdom با یک جایزه ویژه پیش خرید در ژاپن ارائه می شود و احتمالاً آن چیزی نیست که همه انتظار داشتند. همانطور که Wario64 در توییتر فاش کرد، پیش‌سفارش‌های RPG مورد انتظار آمازون ژاپن با یک چنگال یا قاشق یا هر دو ارائه می‌شوند.

حالا، اینها چنگال ها و قاشق های روزمره شما نیستند. اینها چنگال ها و قاشق هایی هستند که مخصوص Legend of Zelda طراحی شده اند و می توانید از آنها برای خوردن هر چیزی که دلتان می خواهد استفاده کنید. آنها زیبا به نظر می رسند. و آنها با عبارت “افسانه زلدا” به همراه تصاویر مرتبط با زلدا همراه هستند.

برای دریافت چنگال باید نسخه Collector’s Edition را پیش خرید کنید و قاشق، به نظر می رسد. پیش‌سفارش نسخه استاندارد همراه است فقط قاشقاگر سوپ و بلغور جو دوسر دوست دارید خوب است.

Tears of the Kingdom در 12 می منتشر می شود و انتظار می رود که بزرگترین بازی نینتندو در سال 2023 باشد. این بازی دارای کفش های بسیار بزرگی برای پر کردن است، زیرا Breath of the Wild در سال 2017 نقدهای مثبتی دریافت کرد و به فروش رسید. بیش از 29 میلیون نسخه.

پیش‌سفارش‌های Tears of the Kingdom در حال حاضر فعال هستند و در اینجا نحوه صرفه‌جویی 10 دلاری آورده شده است. این اولین بازی منتشر شده توسط نینتندو است که با قیمت 70 دلار به فروش می رسد، زیرا نینتندو پس از پلی استیشن و ایکس باکس، قیمت عناوین پرچمدار را 10 دلار افزایش داده است. با این حال، نینتندو تصریح کرد که تمام بازی های سوییچ آن 70 دلار نیستند.

در دیگر اخبار سوییچ، این سیستم بیش از 122 میلیون دستگاه فروخته است و سومین کنسول پرفروش تاریخ جهان است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.