Zelda: Tears of the Kingdom، موفق‌ترین نسخه فیزیکی در زمان انتشار


همانطور که انتظار می رفت، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به فروش قابل توجهی رسید و بزرگترین عرضه فیزیکی در بریتانیا است. 2023 نام او را یدک می کشد.

تقریباً هیچ شکی وجود نداشت که The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom یکی از بزرگترین بازی های ویدیویی سال خواهد بود، چه از نظر تجاری و چه از نظر انتقادی، و همینطور است. این کار نه تنها به یک متای منحصر به فرد تبدیل شده است 96 اما موفقیت جهانی آن را می توان از نظر فروش جهانی این بازی دید.

حلقه کریستوفر از رسانه GameIndustry، Gfk این آمار را در توییتر منتشر کرد و بر اساس بازی Tears of the Kingdom توانست رکورد بزرگترین انتشار فیزیکی سال 2023 در انگلستان را به نام خود ثبت کند. به گفته Dring، عرضه بازی جدید Zelda حتی سه برابر بزرگتر از Hogwarts Legacy است که با توجه به موفقیت این بازی اکشن نقش آفرینی، اتفاق بزرگی است. اگرچه فروش دیجیتالی هاگوارتز Legacy احتمالا بهتر بود. اما از آنجایی که نینتندو آمار عددی ارائه نمی دهد، نمی توان مقایسه دقیقی انجام داد.

علاوه بر این، تنها با دو روز فروش فیزیکی، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom توانست به هشتمین بازی پرفروش سری Zelda در بریتانیا تبدیل شود و از مجموع فروش نسخه هایی مانند Skyward Sword، The Wind Waker پیشی بگیرد. . و پیوندی بین دنیاها. علاوه بر این، راه اندازی این بازی 173 درصد بزرگتر از بازی Breath of the Wild بود.

با وجود این اوج‌ترین رکوردها، Tears of the Kingdom نتوانست بزرگترین نسخه تک بازی را برای کنسول نینتندو سوییچ دریافت کند و بازی Pokemon Scarlet and Violet همچنان پیشتاز است. اگرچه آخرین نسخه زلدا فقط کمی از این بازی پوکمون پایین‌تر است. از نظر درآمدزایی، با سرعت برابر، بازی در رتبه چهارم مجموعه Zelda قرار دارد. بعد از Ocarina of Time و Twilight Princess که رتبه های سوم و دوم را به خود اختصاص داده اند.

بخوانید  مهارت های کلاس Druid در تریلر جدید Diablo 4 نشان داده شده است

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom اکنون برای کاربران نینتندو سوییچ در دسترس است.