YouTuber یک نینتندو پلی استیشن می سازد و 300000 دلار پس انداز می کنداگر از طرفداران پلی استیشن هستید، می توانید از نینتندو به خاطر تصمیمش برای کنار گذاشتن سونی و شراکت با فیلیپس برای اولین کنسول مبتنی بر سی دی خود تشکر کنید، که در نهایت منجر به بزرگترین انتقام تمام دوران با ورود سونی به بازار بازی با پلی استیشن شد. کنسول. اما قبل از خیانت بزرگ نینتندو، نمونه اولیه کنسول SNES با قدرت سونی وجود داشت. اگر پول کافی داشتید، این دستگاه می توانست با کمی بیش از 300000 دلار متعلق به شما باشد.

این قیمت ممکن است برای اکثر مردم کمی بیش از حد بالا باشد، و خوشبختانه جایگزین مقرون به صرفه تری وجود دارد، همانطور که جیمز کانال یوتیوب نشان می دهد. تنها چیزی که نیاز دارید SNES های قدیمی و کنسول های پلی استیشن، دانش نحوه کار ایمن با برق و طرح از چسب حرارتی برای ساختن کنسول CD-ROM سونی خود با برند نینتندو. یک هشدار: اگر از این فکر می کنید که فناوری کنسول های قدیمی خرد شده و فرانکشتاین به یک دستگاه هیبریدی تبدیل شده است، بداخلاق هستید، ممکن است بخواهید قبل از کلیک بر روی ویدیوی زیر نگاهتان را به دور بیندازید.

همانطور که در بالا نشان داده شد، چند چالش وجود دارد که باید قبل از قرار دادن سخت افزار داخلی پلی استیشن در پوسته SNES در نظر بگیرید. بسیاری از سخت افزارهای غیر ضروری باید حذف شوند، اما اگر پشتکار داشته باشید و چسب داغ تمام نشوید، می توانید نینتندو پلی استیشن خود را نیز بسازید.

سال 2024 سی امین سالگرد تاسیس پلی استیشن خواهد بود، و در حالی که سونی هنوز هیچ رویداد ویژه ای را برای جشن گرفتن این نقطه عطف اعلام نکرده است، سونی احتمالا برنامه ای برای بزرگداشت این رویداد خواهد داشت. ما امیدواریم که یک PS5 به سبک PS1 معرفی شود، درست مانند همان چیزی که جیم رایان رئیس سابق پلی استیشن در جشن خداحافظی خود در سال گذشته دریافت کرد.

بخوانید  انقلاب ردیت؛ وقتی هزاران ساب ردیت برای تغییر گرد هم می آیند

تحریریه مجله بازی یک گیمر