Xenoblade Chronicles Amiibo 2-pack اکنون در دسترس است، اما باید عجله کنید


کلکسیونرهای Amiibo و طرفداران Xenoblade Chronicles خوشحال خواهند شد که بدانند بسته دوتایی کاملاً جدید Noah و Mio در روز عرضه مجدداً عرضه شده است. مجموعه 40 دلاری با حضور نوح و میو از Xenoblade 3 Chronicles امروز 19 ژانویه منتشر شد و در حال حاضر برای خرید در دسترس است بهترین خرید و توقف بازی. در همین حال، مجموعه موجود است و در انبار موجود نیست آمازون.

Xenoblade Chronicles 3 – Noah + Mio Amiibo – 40 دلار

Xenoblade Chronicles 3 Amiibo
Xenoblade Chronicles 3 Amiibo

با 40 دلار، این دو بسته گران تر از Amiibo متوسط ​​است – آنها معمولا 16 دلار به صورت جداگانه یا 30 دلار برای یک مجموعه دو نفره قیمت دارند. با این حال، اگر از طرفداران پر و پا قرص Xenoblade Chronicles هستید، شایان ذکر است که قیمت این مجموعه بیشتر از طریق فروشندگان افزایش می یابد تا کاهش. اکثر ارقام Amiibo در زمان عرضه به فروش می رسند و یافتن آنها در خرده فروشی دشوار است مگر اینکه نینتندو تصمیم به چاپ مجدد آنها بگیرد.

نوح و میو در Xenoblade Chronicles 3، آخرین قسمت از سه گانه اکشن-RPG مورد احترام Monolith Soft بازی می کنند. این مجموعه به طور کلی یکی از بهترین بازی‌های RPG مدرن در نظر گرفته می‌شود و Xenoblade Chronicle 3 داستان حماسی را با سبکی تمام کرد. در بررسی Xenoblade Chronicles 3 GameSpot امتیاز 8/10 را کسب کرد.

همانطور که گفته شد، یافتن ارقام موجود در Amiibo در هفته‌ها و ماه‌های پس از تاریخ انتشار، اغلب دشوار است. کلکسیونرهای Amiibo که به دنبال گسترش مجموعه خود هستند در حال حاضر چند گزینه در دسترس یا نزدیک به خرده فروشی دارند. GameStop اخیرا منتشر شده است اشک های پادشاهی زلدا آمیبو در انبار با قیمت 16 دلار، و شما می توانید آن را دریافت کنید شکل Tears of the Kingdom Link به قیمت 22 دلار در آمازون (قیمت خرده فروشی 16 دلار است). به صورت تصادفی، می توانید یک مورد قدیمی را نیز خریداری کنید Bowser Amiibo با قیمت 16 دلار در آمازون. در همین حال، طرفداران متروید می توانند آن را بگیرند Metroid Dread Two-Pack به قیمت 28 دلار.

بخوانید  EA می‌گوید هوش مصنوعی فروش خرد را افزایش می‌دهد و به ساخت سریع‌تر بازی‌ها کمک می‌کند. هیچ نظری در مورد تأثیر انسانی وجود ندارد

تحریریه مجله بازی یک گیمر