Xbox Series S Holiday Edition در آمازون به 240 دلار کاهش یافت


قبل از جمعه سیاه، کنسول Xbox Series S “Holiday” است اکنون با قیمت 240 دلار در آمازون در دسترس است. با نزدیک شدن به فصل هدیه دادن، Xbox Series S احتمالاً امسال یک انتخاب محبوب خواهد بود، به خصوص با این قیمت محدود (در اکثر خرده فروشان 250 دلار است). اگر شاهد فروش کنسول در هفته های آینده باشیم، تعجب نخواهیم کرد، بنابراین اگر می خواهید Xbox Series S را زیر درخت قرار دهید، بهتر است هر چه زودتر آن را خریداری کنید.

برای خریدارانی که تفاوت بین جدیدترین کنسول‌های مایکروسافت را نمی‌دانند: Xbox Series S یک مدل کوچکتر و فقط دیجیتالی از Xbox Series X است. سری S می‌تواند همه بازی‌های مشابه سری X را بازی کند و از بسیاری از ویژگی‌های نسل بعدی پشتیبانی می‌کند. مانند Quick Resume، Raytracing، گیم پلی 120FPS و تحویل هوشمند. تفاوت های اصلی این است که Xbox Series S دیسک درایو ندارد و فقط می تواند نسخه های دیجیتالی بازی های دانلود شده از برنامه مایکروسافت استور را اجرا کند و بازی ها را فقط با کیفیت QHD 1440p به جای 4K اصلی اجرا می کند – اگرچه دستگاه می تواند ارتقاء یابد. اگر در حال بازی هستید و تلویزیون UHD دارید تا 4K. سری S همچنین دارای یک SSD داخلی 512 گیگابایتی کوچکتر برای ذخیره سازی در مقایسه با SSD 1 ترابایتی سری X است، اما می توانید فضای ذخیره سازی قابل ارتقا را خریداری کنید. بررسی بررسی کامل Xbox Series S GameSpot و تجزیه و تحلیل Xbox Series S در مقابل Xbox Series X برای اطلاعات بیشتر.

این باندل Xbox Series S با تم تعطیلات تنها یکی از معاملات بازی‌های موجود در حال حاضر است، بنابراین حتماً پوشش جمعه سیاه و سایبر دوشنبه گیم‌اسپات را برای بهترین فروش‌ها و تخفیف‌ها، از جمله خلاصه بهترین بازی‌های سیاه، بررسی کنید. معاملات جمعه ایکس باکس.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.