Xbox Games Showcase و Starfield Direct با میان وعده‌های رایگان در سینماها عرضه خواهند شدویترین های بازی تابستانی آینده مایکروسافت، از جمله Xbox Games Showcase و Starfield Direct، در سینماهای منتخب در سراسر ایالات متحده به صورت زنده نمایش داده می شوند.

ثبت نام کنندگان Xbox FanFest (اینجا انجامش بده رایگان است) می توانند برای تماشای رویدادها در صفحه بزرگ در ماه ژوئن، بلیط درخواست کنند در مکان های Fathom Events در سراسر ایالات متحده.

در حال پخش: تریلر رسمی تاریخ انتشار Starfield

مایکروسافت در تاریخ 1 ژوئن ایمیلی حاوی دستورالعمل‌هایی درباره نحوه درخواست بلیط ارسال می‌کند و سایت دریافت بلیت در تاریخ 2 ژوئن در ساعت 7:00 صبح به وقت PT / 10:00 صبح به وقت شرقی فعال می‌شود. مایکروسافت علاوه بر بلیط برای دیدن رویدادها، 10 دلار اعتبار برای تنقلات فیلم به همه می دهد.

بلیط ها بر اساس اولویت اول توزیع می شوند، بنابراین هرکسی که ایمیلی در مورد ادعای بلیط دریافت می کند باید در اسرع وقت پیگیری کند. هنگامی که تمام بلیط های اختصاص داده شده درخواست شد، یک لیست انتظار در هر مکان با 25 صندلی وجود خواهد داشت. بنابراین حتی اگر در ابتدا وارد نشوید، ممکن است هنوز فرصت داشته باشید.

نمایشگاه بازی‌های ایکس‌باکس که نوید اخبار و به‌روزرسانی‌های مجموعه Xbox را می‌دهد، در روز یکشنبه، ۱۱ ژوئن، از ساعت ۱۰ صبح به وقت PT / ۱ بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می‌شود. بلافاصله پس از آن Starfield Direct، که یک گزارش جامع در مورد RPG بزرگ بعدی Bethesda است، ارائه خواهد شد.

این منطقه ناشناخته نیست، زیرا رویداد اصلی Summer Games Fest از لحاظ تاریخی در سینماها نمایش داده شده است.

E3 2023 برگزار نمی شود، اما تابستان هنوز مملو از رویدادهای مهم بازی است. قبل از نمایشگاه بازی های ایکس باکس و استارفیلد دایرکت، جلسه توجیهی جشنواره بازی تابستانی ۸ ژوئن. از دیگر رویدادهای برنامه ریزی شده برای ژوئن می توان به Ubisoft Forward در 12 ژوئن و Gamescom Opening Night Live در ماه آگوست اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر، برنامه غیر E3 GameSpot را بررسی کنید.

بخوانید  GTA Creator LA Mansion را به قیمت 8.5 میلیون دلار خریداری کرد، تصاویر داخلی را ببینید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.