Xbox Game Pass شاهد افزایش قیمت و معرفی سطح جدید است

مایکروسافت برخی از تغییرات آتی Xbox Game Pass را فاش کرده است، از جمله افزایش قیمت چندین لایه، معرفی یک لایه جدید و خاموش کردن سطح دیگر.

از فردا، 10 ژوئن، Xbox Game Pass برای کنسول دیگر فقط برای اعضای جدید در دسترس نخواهد بود، اما افرادی که در حال حاضر مشترک هستند، با دسترسی موجود به نسخه های روز اول، از جمله دارندگان انحصاری های مایکروسافت، از این سطح بهره مند خواهند شد. در عوض، اعضای جدید می‌توانند با پرداخت 15 دلار در ماه به Xbox Game Pass Standard دسترسی داشته باشند. با این حال، مزایایی مانند نسخه‌های روز اول، دسترسی به EA Play، Game Pass برای رایانه شخصی و بازی‌های ابری را شامل نمی‌شود.

پیشنهادات Xbox Game Pass Ultimate بدون تغییر باقی خواهند ماند، اما قیمت آن از 17 دلار در ماه به 20 دلار در ماه افزایش می یابد. Xbox Game Pass Core نیز افزایش قیمت خواهد داشت و قیمت سالانه 60 دلار به 75 دلار افزایش می یابد. با این حال، قیمت ماهانه 10 دلار باقی خواهد ماند. قیمت PC Game Pass از 10 دلار در ماه به 12 دلار در ماه افزایش می یابد، اما نسخه های روز اول همچنان در دسترس خواهند بود. تمامی این تغییرات قیمت از 12 سپتامبر انجام خواهد شد.

علاوه بر این، کدهای Xbox Game Pass برای کنسول تا اطلاع ثانوی قابل استفاده خواهند بود. در 18 سپتامبر، کاربران تنها می توانند اشتراک خود را برای حداکثر مدت 13 ماه جمع آوری کنند. با این حال، این بر روی پشته‌های موجودی که کاربران ممکن است از قبل داشته باشند، تأثیری نخواهد داشت.

بخوانید  نتفلیکس از گذاشتن پیاز شیشه ای در سینماها پشیمان نیست

مایکروسافت اخیرا فاش کرده است که بازی آینده Call of Duty امسال، Black Ops 6، در روز انتشار در Game Pass گنجانده خواهد شد. مایکروسافت همچنین گفت که پشت یک لایه جدید قفل نخواهد شد. از نظر فنی، مایکروسافت به قول خود وفادار می ماند زیرا Ultimate یک سطح “جدید” نیست.

بنابراین اگر از قبل مشترک Game Pass برای کنسول نیستید و تا فردا واجد شرایط آن هستید، باید در سطح Ultimate باشید تا آن را در روز انتشار از طریق اشتراک بازی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر