Xbox مطمئن می شود که می دانید Metal Gear، Marathon و موارد دیگر نیز به Xbox می آینددر طول نمایشگاه پلی‌استیشن، سونی بازی‌های مختلفی را معرفی کرد که برای پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4 عرضه می‌شوند. لحظاتی پس از پایان نمایشگاه، ایکس‌باکس یادآوری کرد که بسیاری از بازی‌های برجسته نیز برای آن عرضه خواهند شد.

در اکانت رسمی توییتر ایکس باکس، پستی وجود دارد که روی آن نوشته شده است: “چه گروه خوش تیپی” با عکسی از بازی های زیر: Immortals Of Aveum, Ghostrunner 2, Marathon, Metal Gear Solid, Dragon’s Dogma 2, Alan Wake 2, The Plucky Squire، Teardown، Assassin’s Creed Mirage، Neva، Cat Quest و The Talos Principle 2.

شایان ذکر است که در طول نمایشگاه پلی استیشن هر زمان که تریلر هر بازی تمام می شد، اکثر آنها گفتند که هر کدام به پلی استیشن خواهند آمد. اما شایان ذکر است که اکثر ناشران پشت این بازی ها مدت زیادی است که بازی های خود را در ایکس باکس منتشر می کنند. بازی هایی مانند Assassin’s Creed از اولین بازی در دوران 360/PS3 به صورت کراس پلتفرم بوده اند و سری Metal Gear از سال 2002 روی ایکس باکس قرار گرفته است. همین امر در مورد Immortals Of Aveum و Remedy Entertainment EA با Alan Wake 2 نیز صدق می کند.

اگرچه بازی های زیادی برای هر دو کنسول معرفی شده است، اما بازی های زیر برای ایکس باکس در دسترس نخواهند بود: Spider-Man 2، Final Fantasy 16، Phantom Blade Zero، Ultros و Revenant Hill.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در نمایشگاه پلی‌استیشن اعلام شد، داستان‌های ما را در مورد اینکه چگونه تریلر Final Fantasy 16 زمینه را برای عرضه عظیم ماه ژوئن فراهم می‌کند و چگونه پلی‌استیشن به بازی‌های قابل حمل (نوعی) با Project Q بازمی‌گردد، بررسی کنید.

بخوانید  بررسی بازی Stray - زومجی

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.