WoW Trading Post راه جدیدی را برای بازیکنان برای خرید اقلام معرفی می کندبلیزارد فروشگاه جدیدی به نام Trading Post را در MMORPG World of Warcraft خود معرفی کرده است. بازیکنان می توانند اسباب بازی، حیوانات خانگی و وسایل جدید را با Trading Post بدست آورند.

پست تجاری ارز مخصوص به خود را به نام مناقصات معامله گر خواهد داشت و آنها می توانند از دو طریق مختلف آن را کسب کنند. اولین مورد این است که به سادگی وارد بازی شوید.بازیکنان با 500 پیشنهاد در هر ماه پاداش خواهند گرفت. راه دیگر تکمیل تکلیف Traveler’s Journal است، ماموریت هایی که در ابتدای هر ماه بازنشانی می شوند و پس از اتمام، 500 پیشنهاد اضافی به بازیکنان پاداش می دهند.

بسته به اینکه کدام دسته از بازیکنان طرفدار هستند، مکان پست معاملاتی نیز متفاوت خواهد بود. بازیکنان Alliance برای ملاقات با معامله گران باید به منطقه Mage در Stormwind بروند و بازیکنان Horde باید به Grommash Hold در Orgrimmar بروند.

هر ماه، موجودی Trading Post چرخش می‌کند، اما برخی از اقلام گران‌تر، مانند پایه‌ها، می‌توانند تا سه ماه در فروشگاه باقی بمانند. مشابه سایر فروشگاه‌های درون بازی، زمانی که کالا از بین رفت، برای همیشه باقی نخواهد ماند و در نهایت باز خواهد گشت.

با وجود اینکه ویژگی Trading Post به تازگی منتشر شده بود، شروع به عقب راندن کرد. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، برخی از طرفداران متوجه شده اند که برای باز کردن موارد خاص باید یک سال کامل بازی کنند. تا کنون، بلیزارد هنوز به بازخوردهای منفی پاسخ نداده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.