WoW: Dragonflight فصل 4 بهترین آیتم های آخر بازی با رای گیری جامعه مشخص خواهد شدبرای اولین بار، بلیزارد به انجمن World of Warcraft اجازه می‌دهد نه تنها در مورد اینکه مجموعه‌های کلاس آخر بازی قدرتمندش چگونه به نظر می‌رسند، بلکه در مورد نوع پاداش‌های مجموعه‌ای که مجموعه‌ها را تغییر می‌دهند رای دهد.

الحاقیه فعلی WoW، Dragonflight، یک فصل آخر را در بهار امسال دریافت می‌کند، قبل از الحاق بعدی MMO، The War Within، در اواخر امسال. Dragonflight فصل 4 یک «ریمیکس» خواهد بود، که شامل حملات اصلاح‌شده قبلی در نسخه توسعه‌یافته با لوت تا بوت بهبود یافته است. این لوت شامل مجموعه‌های سطح کلاس ارتقا یافته می‌شود، که پس از غیبت در دو بسط قبلی WoW، بازگشت بزرگی در Dragonflight داشت.

در حال پخش: World of Warcraft – The War Within Expansion اعلامیه سینمایی

با این حال، مجموعه‌های ردیف پیشنهادی برای فصل 4 کاملاً جدید نیستند. در عوض، توسط انجمن بازی به آنها رأی داده می‌شود، و بازیکنان هر کلاس و تخصص این فرصت را دارند که پوسته‌ها و پاداش‌های لایه‌ای را از فصل‌های 1-3 Dragonflight ترکیب و مطابقت دهند.

به عنوان مثال، جامعه Death Knight ممکن است در مجموع ظاهر مجموعه ردیف 1 Dragonflight کلاس را دوست داشته باشد، اما Frost Death Knights ممکن است پاداش های مجموعه قدرتمندی را که توسط مجموعه ردیف Dragonflight فصل 3 اعطا می شود ترجیح دهند. از طریق نظرسنجی برای هر کلاس و تخصص در بازی انجمن های رسمی، بازیکنان می توانند بهترین های هر دو جهان را داشته باشند، رای دادن به ظاهر یک مجموعه و پاداش های دیگر. Wowhead تمام Dragonflight را مونتاژ کرد ظاهر مجموعه سطح و پاداش ها در یک مکان برای کسانی که به دنبال یادآوری قبل از رای دادن هستند.

بلیزارد در یک پست انجمن گفت که “برندگان نظرسنجی تعیین خواهند کرد که ما در آخرین بازی فصل 4 چه چیزی بسازیم” و بازیکنان باید در نظر داشته باشند که قدرت هر مجموعه پاداش ارائه شده برای مطابقت با قدرت افزایش یافته بازی جدید افزایش می یابد. دنده در فصل 4.

این یک آزمایش جالب و نمونه دیگری از Blizzard است که در طول Dragonflight بازتر و همکاری بیشتری با جامعه WoW نسبت به نسخه های قبلی داشته است. با وجود توسعه جدیدی که اواخر امسال عرضه می‌شود، انتظار می‌رود که Dragonflight همچنان چهار به‌روزرسانی دیگر را قبل از پیش‌پچ The War Within دریافت کند، از جمله به‌روزرسانی 16 ژانویه Seeds of Renewal، که توانایی سوار شدن بر اژدها در سراسر Azeroth و انجام سیاهچال‌ها با آن را معرفی می‌کند. دنبال کنندگان NPC.

بخوانید  Meta Quest 2 در حال حاضر فقط 100 دلار است، اما به سرعت فروخته می شود

طبق نقشه راه بلیزارد WoW 2024، انتظار می‌رود که War Within اواخر تابستان امسال عرضه شود، با ویژگی‌های موردانتظار مانند Warbands که انتظار می‌رود چند هفته قبل از خود الحاقیه با پیش‌پچ توسعه‌دهنده عرضه شود.

تحریریه مجله بازی یک گیمر