WoW: Dragonflight فصل 1 دارای Raid جدید، فصل PvP، رویدادهای جهانی و موارد دیگر است.

بازیکنان می‌توانند توییچ را تنظیم کنند تا برخی از بهترین اصناف WoW را تماشا کنند تا ابتدا حمله جدید را تکمیل کنند و در طول راه به غارت درون بازی بپردازند. در حالی که هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار رسمی وجود ندارد، بلیزارد اخیراً یک ویژگی جدید Trading Post را در آینده نزدیک برای WoW معرفی کرده است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا محصولات آرایشی را به صورت رایگان به دست آورند.

فصل 1 با معرفی حمله جدید Vault of the Incarnates آغاز می‌شود، جایی که بازیکنان به دنبال جلوگیری از رهایی Raszageth بد بزرگ فعلی گسترش می‌باشند تا شروران شرور خود را از زندان جادویی سابق خود آزاد کنند. به احتمال زیاد او در کار خود موفق خواهد شد و داستان را به جلو می برد، اما بازیکنان باید منتظر بمانند و ببینند که صحنه نهایی حمله چه چیزی را نشان می دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

برای کسانی که حملات را دوست ندارند، امروز همچنین شروع اولین فصل Mythic+ Dragonflight است، جایی که بازیکنان می‌توانند با سیاه چال‌های سخت‌تر که توسط اصلاح‌کننده‌های مختلف بهبود یافته‌اند مقابله کنند تا امتیاز بهتری کسب کنند. چسب جدید Thundering کارها را شروع می‌کند و سلامت دشمن را تا 5 درصد افزایش می‌دهد و به طور دوره‌ای بازیکنان را با یک بار الکتریکی کشنده شارژ می‌کند که باید تخلیه شود تا از برخی عواقب برق‌آمیز جلوگیری شود.

بخوانید  استخدام توسعه دهندگان جدید برای Gears 6
البته، فصل جدیدی از Arena PvP نیز وجود دارد، با بازیکنانی که اکنون می توانند از طریق مسابقات Ranked Arena یا Battleground Conquests کسب کنند که می توانند با تجهیزات قدرتمند PvP مبادله شوند.

آخرین بازی گسترش جدید Dragonflight World of Warcraft با انبوهی از محتوای جدید برای بازیکنان که در ادامه سفر خود از طریق جزایر اژدها، دندان های خود را در آن فرو می برند، فرا رسیده است.

در بررسی در حال انجام Dragonflight GameSpot، تحت تأثیر آخرین الحاقیه WoW قرار گرفتیم و این که چگونه «تعدادی از ایده‌های جدید آن، همراه با تغییرات اساسی در برخی از ایده‌های قدیمی، جان تازه‌ای به عنوان پرچم‌دار بلیزارد می‌بخشد».

کسانی که ترجیح می دهند به صورت انفرادی بازی کنند، محتوای دنیای جدیدی را نیز برای تسخیر پیدا خواهند کرد. چهار رئیس جدید جهان اضافه شده‌اند که به صورت هفتگی چرخش می‌کنند، و یک رویداد جهانی جدید، Primal Storms، به بازیکنانی که تمرکز انفرادی دارند، راهی اضافی برای کسب تجهیزات می‌دهد.