WoW: Dragonflight در سال 2023 دو به روز رسانی محتوای اصلی و همچنین چهار مورد جزئی دریافت خواهد کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

به روز رسانی بعدی این پرونده 10.0.7 خواهد بود، که ماموریت های داستانی جدیدی را شامل بازگشت Dracthyr به Forbidden Reach برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منشاء و آینده آن معرفی می کند. لانگ دیل اذعان می کند که فیلمنامه داستان اصلی بعدی Dragonflight را تنظیم می کند و با نتیجه گیری آن، “باید مشخص شود که مقصد بعدی ما کجا باید باشد.” این به روز رسانی همچنین شامل ماموریت های زرهی مورد انتظار Human و Orc Heritage و موارد دیگر می شود.

تا اینجای کار، خود گسترش جدید به خوبی آغاز شده است. در بررسی در حال انجام WoW: Dragonflight توسط GameSpot، ما تحت تأثیر این قرار گرفتیم که چگونه تعدادی ایده جدید، همراه با تغییرات اساسی در برخی از ایده های قدیمی، جان تازه ای به عنوان پرچمدار بلیزارد می بخشد.

در مورد اینکه اولین نسخه از این به‌روزرسانی‌ها چه زمانی می‌رسد، بازیکنان مجبور نخواهند بود زیاد منتظر بمانند. سیستم Trading Post که اخیراً اعلام شده است، همراه با قابلیت انتقال اقلام درجه پایین و معمولی و محتوای جدید جهانی که به منطقه Primalist Tomorrow می‌آیند، با به‌روزرسانی 10.0.5 در اوایل سال آینده فعال خواهد شد.

لانگدیل می نویسد: “هدف صرفاً وارکرفت بیشتر است: داستان بیشتر، محتوای بیشتر، پاداش های بیشتر، رویدادهای بیشتر، پیشرفت های فنی بیشتر، با زمان توقف کمتر بین آنها.” اظهارات او، همراه با اخبار اخیر مبنی بر بازگشت کهنه سرباز WoW به عنوان مشاور خلاق، کریس متزن، به نظر می رسد که سال 2023 می تواند سالی باشد که WoW پس از دو سال توسعه دوباره جایگاه خود را پیدا می کند. بازی Shadowlands و بازی کمیاب به روز رسانی محتوایی که مستلزم آن است.

بخوانید  لغو چندین بازی لگو از جمله Guardians of the Galaxy و Disney

بلیزارد اعلام کرده است که توسعه بازی Dragonflight World of Warcraft در سال 2023 دو به روز رسانی محتوای اصلی را دریافت خواهد کرد و چهار به روز رسانی جزئی نیز قرار است در سال آینده عرضه شود.

هر دو به‌روزرسانی اصلی شامل همه چیزهایی هستند که بازیکنان از یک به‌روزرسانی محتوای بزرگ انتظار دارند: یک حمله جدید، یک منطقه جدید و پاداش‌های فصلی. بر اساس پست وبلاگ از هالی لانگدیل، تهیه کننده اجرایی WoW.

لانگدیل اعتراف می کند که سابقه بلیزارد در انتشار محتوای جدید برای پخش کننده های MMORPG اشتراکی در سال های اخیر کم بوده است. این چیزی است که تیم به دنبال تغییر در Dragonflight است.

لانگدیل: “در برنامه ریزی مسیر آینده پس از انتشار Dragonflight، ما به وظیفه ای که به بازیکنان خود برای پرورش این دنیای زنده بدهکار هستیم و، صادقانه بگویم، نیاز به انجام بهتر از کاری که گاهی در گذشته انجام داده ایم. اخیر، در نظر داشتیم.” می نویسد. “هدف ما برای Dragonflight این است که همیشه چیزی در گوشه و کنار وجود داشته باشد، با یک به‌روزرسانی جدید که مدت کوتاهی پس از پخش زنده و در دستان شما به حوزه آزمایشی ما می‌آید.”