Wo Long: Fallen Dynasty New Game Plus توضیح داده شده: 5-Star Gear و سایر تغییرات

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اندازه:

Wo Long: Fallen Dynasty یک تجربه روح مانند چالش برانگیز است که مطمئناً در اولین بازی چند ساعتی طول می کشد. با محتوای بسیار زیادی که در طول اولین اجرای کمپین خود می بینید، ممکن است فکر کنید این همه چیزی است که برای شما وجود دارد – اما پس از شکست دادن رئیس نهایی، چیزهای بیشتری وجود دارد که باید به آنها بپردازید. مانند سایر بازی‌های Team Ninja، حالت New Game Plus وجود دارد که پس از جمع‌آوری اعتبار، می‌توانید آن را بررسی کنید، و ما در زیر به شما خواهیم گفت که چه انتظاری دارید.

نحوه عملکرد New Game Plus در Wo Long: Fallen Dynasty

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.

ثبت نام کنید یا وارد شوید

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

بخوانید  پاسخ یک متخصص اسلحه به شورش: تفنگ های طوفان شن، قسمت 2

دشمنان در این سختی جدید ضربه بسیار سخت‌تری خواهند زد، بنابراین اگر می‌خواهید دوباره با کل کمپین مقابله کنید، به حداکثر رساندن تجهیزات 4 ستاره خود و داشتن یک ساختار محکم بسیار مهم است. در غیر این صورت، تغییرات زیادی به غیر از دنده 5 ستاره اضافه شد، که می تواند به طور دوره ای در سینه ها پیدا شود یا توسط دشمنان به زمین بیفتد. رسیدن به این بالاترین ردیف دنده معمولی نخواهد بود، بنابراین ممکن است لازم باشد ماموریت‌ها یا باس‌های خاصی را برای شانس به دست آوردن قطعات خاصی که به ساخت شما کمک می‌کند، خرد کنید.