Wo Long: Fallen Dynasty نسبت به سری Nioh دنیای بازتری دارد


طبق گفته تیم نینجا، Wo Long: Fallen Dynasty به بازیکنان دنیای بازتری برای کاوش نسبت به سری Nioh می دهد.

Rise of the Ronin که قرار است در سال 2024 به طور انحصاری بر روی کنسول PS5 منتشر شود، اولین تجربه استودیو Team Ninja است که یک اثر هنری جهان باز را ایجاد می کند. با این حال، این استودیو به زودی یک اکشن-RPG جدید شبیه به Souls به نام Wo Long: Fallen Dynasty را منتشر می کند که قرار است یک اثر خطی مبتنی بر ماموریت مانند سری Nioh باشد. اما به نظر می رسد دنیای Wo Long به طور گسترده و آزادتر از سری Nioh گسترش می یابد.

به تازگی فومیهیکو یاسودا و ماساکی یاماگیواسازندگان Wo Long: Fallen Dynasty در مصاحبه ای با مجله Wccftech در مورد ساختار دنیای بازی توضیح دادند که اگرچه دنیای Wo Long مانند کارهای قبلی این استودیو ساختاری مبتنی بر ماموریت خطی دارد، اما بیشتر بازی رایگان خواهد بود. سری Nioh به گفته سازندگان، دنیای بازی Wo Long با مناظر عظیم، مناظر منحصر به فرد و گسترده از جمله قلعه های بزرگ، تمایل بازیکنان را برای کشف مناطق مختلف به دلایل مختلف افزایش می دهد.

در بازی Wo Long با ببر شیطانی مبارزه کنید

سازندگان Wo Long اضافه کردند: “Wo Long: Fallen Dynasty نسبت به سری Nioh بازتر است، نه تنها به دلیل اضافه شدن مکانیزم هایی مانند پرش، بلکه به این دلیل که بازی در چین انجام می شود. ما می خواستیم به بازیکنان این حس را بدهیم. قرار گرفتن در یک مکان بسیار بزرگتر با مناظر پانوراما، مناظر منحصر به فرد و قلعه های عظیم، که همگی یادآور چین هستند.

Wo-Long همچنان مانند Nioh مبتنی بر ماموریت است. زیرا می‌خواستیم بازیکنان روی گیم‌پلی اکشن و نبردهای شدید با کمترین حواس‌پرتی ممکن تمرکز کنند. با این حال، بازیکنان هنوز دلایل زیادی برای کشف مراحل خواهند داشت. زیرا استفاده از هر چه بیشتر پرچم های مختلف در سیستم اخلاقی بسیار مهم است. بنابراین حتی اگر Wo Long: Fallen Dynasty یک بازی جهان باز نیست، بازیکنان همچنان می توانند مراحل را کشف کنند و پاداش دریافت کنند.”

بازی Wo Long: Fallen Dynasty در تاریخ 3 مارس 2023 (12 مارس 1401) بر روی پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر خواهد شد.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.