Whistleblower ها به تاریخ انتشار بازی Redfall اشاره می کنند


اخیراً برخی از افشاگران درباره تاریخ احتمالی انتشار Redfall صحبت می کنند.

طرفداران بازی های انحصاری ایکس باکس به زودی جزئیات مهمی از این بازی ها از جمله Redfall دریافت خواهند کرد. پیش از این، مایکروسافت تایید کرده بود که این استودیوی تیراندازی اول شخص و جهان باز Arkin در رویداد Xbox و Bethesda’s Developer_Direct در 25 ژانویه (5 بهمن) به نمایش گذاشته خواهد شد. مایکروسافت قبلاً گفته بود که این بازی قرار است در نیمه اول سال 2023 منتشر شود و در حالی که طرفداران منتظر اعلام تاریخ دقیق انتشار در رویداد آینده هستند، به نظر می‌رسد که این جزئیات زودتر از موعد آنلاین به بیرون درز کرده است.

نشت‌های قدیمی‌تر ادعا می‌کردند که Redfall در اوایل ماه مه امسال راه‌اندازی می‌شود، و اکنون به نظر می‌رسد اطلاعات دیگری تاریخ را تأیید می‌کنند. همانطور که کاربر eXtas1stv، یک افشاگر اسپانیایی که قبلا اطلاعاتی در مورد بازی Overdose Kojima Productions افشا کرده بود، در توییتر اعلام کرد که تاریخ انتشار Redfall 2 می 2023 (12 می 1402) خواهد بود. این جزئیات توسط برد سامیکی از اینسایدرهای معروف Xbox نیز تایید شده است.

علاوه بر Redfall، مایکروسافت قصد دارد در رویداد بعدی خودنمایی کند و جزئیات بیشتری در مورد Forza Motorsport و Minecraft Legends ارائه دهد و احتمالاً تاریخ انتشار آنها را نیز فاش خواهد کرد. مایکروسافت در ادامه اعلام کرد که بازی Starfield در این رویداد به نمایش گذاشته نخواهد شد و یک نمایشگاه مستقل برای آن در نظر گرفته شده است.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

بخوانید  Live-Action One Piece Trailer Sets Sail For Weird, Wild Adventures For Netflix
تحریریه مجله بازی یک گیمر