Warhammer 40,000: Space Marine 2 – گیم پلی، داستان و هر آنچه می دانیم


در سال 2012، توسعه دهنده Relic Entertainment به مردم یادآوری کرد که در حالی که کهکشان مکانی تاریک و تاریک برای سکونت در هزاره 41 بود – شاید حتی شیطانی– هیچ تهدید کیهانی وجود نداشت که نتوان آن را توسط یک ابرسرباز اصلاح شده ژنتیکی و سایبرنتیکی پیشرفته که شمشیر اره برقی در دست دارد حل کرد. بله، می توانید به بچه هایتان بگویید این اولین مرد اره برقی بود.

بیش از یک دهه بعد، Warhammer 40,000: Space Marine II از جایی که اولین بازی متوقف شد، شروع می‌شود و مخاطبان را با کاپیتان تیتوس و هم‌پیمانان Ultramarines آشنا می‌کند. در اینجا همه چیزهایی که تاکنون در مورد آن می دانیم، از جمله تاریخ انتشار، پلتفرم ها و پیشرفت های گیم پلی آن آمده است.

تاریخ انتشار و پلتفرم های Space Marine II

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار وجود ندارد، اما ناشر Focus Interactive قصد دارد Space Marine II را در سال 2023 برای Xbox Series X|S، PS5 و PC عرضه کند.

توسعه دهنده

Relic Entertainment اولین بازی Space Marine را زمانی توسعه داد که ناشر THQ در حال آماده شدن برای قمار مالی با تبلت WeDraw بود، اما برای دنباله، Saber Interactive وظایف توسعه را بر عهده دارد. توسعه‌دهنده و ناشر تعدادی بازی با استقبال خوب در دو سال گذشته منتشر کرده است، از جمله World War Z: Aftermath و Evil Dead: The Game، اما برای Space Marine II می‌داند که فشار زیادی برای ارائه یک دنباله بزرگ برای یک بازی وجود دارد. کلاسیک فرقه محبوب

بخوانید  عرضه آپدیت جدید بازی Two Point Campus به مناسبت ایام هالووین

Oliver Hollis-Leick، کارگردان خلاق، در یک ویدیوی غواصی به طور عمیق گفت: “ما نمی‌خواستیم فقط یک بازی تیراندازی سوم شخص بسازیم. ما می‌خواستیم بازی‌ای بسازیم که جنگ کهکشانی را که شما از این فرنچایز می‌شناسید را مجسم کند.” . “این برای همه کسانی که در صابر کار می کنند علاقه مند است. اینها افرادی هستند که در طول سال ها رمان ها را خوانده اند – که بازی ها را انجام داده اند – و بنابراین هیچ کس بالاتر از ما توقع ندارد.”

گیم پلی

Tyranids اینجا هستند و آماده اند تا روز شما را خراب کنند.
Tyranids اینجا هستند و آماده اند تا روز شما را خراب کنند.

تاکنون تنها دو تریلر منتشر شده است، اما با توجه به قسمت‌های کوتاه گیم‌پلی، به نظر می‌رسد که استعداد تفنگداران فضایی در اعمال خشونت فرابنفش به دشمنان بشریت دست نخورده باقی مانده است. اولین تفنگداران دریایی فضایی در جایی به فضا پرتاب شد که احتمالاً در ارتفاع تیراندازهای مبتنی بر پوشش بود، ایده خم شدن در پشت موانع به راحتی از قفل هوا را پرتاب کرد و به جای آن بر شیرجه زدن با سر در میان انبوه اورک ها و جدا کردن آنها تمرکز کرد. Aggression برابر با پیروزی در Space Marine بود، و برای دنباله، Focus Interactive می‌گوید بازیکنان می‌توانند «توانایی‌های مرگبار و زرادخانه‌ای از سلاح‌های ویرانگر» را در تلاش خود برای نجات Imperium از دست انسان آزاد کنند.

تریلرها همچنین محیط‌های قابل تخریب قابل‌توجهی را نشان داده‌اند، و در کنار ارتش‌های دقیق‌تر دشمنانی که با آنها برخورد خواهید کرد، به نظر می‌رسد این بازی از کنسول نسل فعلی و سخت‌افزار رایانه شخصی برای ارائه اقدامات زیادی در مقیاس بزرگ‌تر استفاده می‌کند. اگر Saber Interactive به بازی اول برای الهام گرفتن نگاه می کند، منتظر یک خطر سریع با گزینه های وسیع برای حمله باشید.

بخوانید  قسمت دوم The Last of Us، مصاحبه آنا تورو، واکنش های اجتماعی

اسکریپت

ما به یک کلمه زنجیره ای بزرگتر نیاز داریم.
ما به یک کلمه زنجیره ای بزرگتر نیاز داریم.

Space Marine در واقع یک خط داستانی خوب داشت که دلایل خوبی برای کاهش کل جمعیت Ork به اعداد تک رقمی ارائه می داد و در برخی از Chaos Space Marine در کنار سؤالاتی در مورد فداکاری کورها مخلوط می شد. در Space Marine II داستان مخفی نگه داشته می‌شود، اما آنچه که مشخص است این است که شما با Tyranids درگیر خواهید شد که اساساً برداشت Warhammer 40K در مورد Xenomorphs هستند اما به نوعی خطرناک‌تر هستند.

انبوهی از موجودات بی رحم و بی امان که توسط غرایز بی امان بقا هدایت می شوند و دارای هوش و ذکاوت ذهنی هستند، در صورت کنترل نشدن، Tyranids می توانند کل منظومه های خورشیدی را ببلعند و یکی از بزرگترین تهدیدات را برای کهکشان از زمانی که هوروس یک تراشه بر روی شانه خود ساخته است، ایجاد کنند.

شخصیت تیتوس، این بار به عنوان یک ستوان در Ultramarines باز می گردد، اما مارک استرانگ، بازیگر Kingsman، صداپیشگی او را نخواهد داشت. کلایو استندن، بازیگر وایکینگ‌ها، دوباره این نقش را بازی می‌کند و به جان بخشیدن به نیروی دریایی افسانه‌ای فضایی کمک می‌کند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.